Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Porcelán v. zselés műköröm?...

Porcelán v. zselés műköröm? Szted melyik a jobb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
én a zselésre szavazok :)
2011. jan. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és hh? :D
2011. jan. 27. 14:29
 3/9 anonim ***** válasza:

ált,mindenki arra szavaz amilyen neki van.

nekem porcelán van.én arra szavazok.mindenki azt mondja amikor letörik letépi az eredeti körmöt.nekem sose történt ez meg.ha jól csinálják akkor egyik körömmel se lesz baj(se porci,se zselé)

2011. jan. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Niggagirl válasza:
Régen én is a porcelánra szavaztam volna mert az tartósabb volt de az már 10 éve volt:) Most az épített zselére szavazok nagyon tartós és szép természetes hatása van. Tapasztalatból írom.
2011. jan. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

nekem eddig zselés volt de most ki próbálom a porcelánt is :D és a zselésnél úgy volt ha kezdett lenőni akkor tettek rá még1 réteket és akkor a porcelánnál hogy van? ott le kell szedni az egészet és újat feltenni? és a porcelán mennyire "természetes" kinézetre?

esetleg akinek porcelán műkörme van az mutatna róla képet?(:

2011. jan. 27. 14:56
 6/9 A kérdező kommentje:
*réteget
2011. jan. 27. 14:56
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Úgy, hogy a porcelánra igaz az, hogy a körmödet is leviheti, ha törik, ez ugyanúgy a zselére is igaz, a körmösöm mondta. bár nekem már tört le a porcelán, de a körmömnek semmi baja nem lett.

Épp egyik nap érvelgettem a porcelán mellett, nem írom le még egyszer, de bemásolom:)


egyáltalán nem tartósabb a zselé! Nekem sokáig az volt, mire mentem újra körmöshöz ronda volt, levegős, és lepattogott.

Fél éve van porcelánom, és egészen a következő töltésig gyönyörű szép, és fényes, csak le van nőve, és ennyi. Nem pattog és semmi baja, pedig én aztán nem kímélem a körmeimet:)

Szóval a porcelán az erősebb, és tartósabb, mondta is a körmösöm, hogy nemhiába nem foglalkozik már egyáltalán a zselével!

Szépségre pedig nem tudok mit mondani, mert mindkettő szép, a porcelánra tesznek egy vékony réteg fényzselét, és gyönyörű marad a következő töltésig. de ezt nyilván körmöse is válogatja, mert azért hát bőven akad n olyan körmös, aki, hát nem a legjobb. Az enyém a legjobb:P


22L

2011. jan. 27. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

jah, és nem kell leszedni a porcelánt, ha töltetni akarod.

a körmösöm csiszológéppel elvékonyítja, és feltölti.

hát nekem most elég "laza a körmöm" kis egyszerű, hát ha ez nem természetes... akkor nem tudom:D bár hegyes az igaz. mindjárt próbálok képet küldeni róla.

2011. jan. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nah szóval ez volt az első körmöm, de azóta már rövidültem:) mert elég hosszú volt nekem

[link]


ez pedig a mostani körmöm, bár a kép rossz minőségű, telefonnal csináltam, mesterséges fénynél:S de azért látszik

[link]

2011. jan. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!