Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Illene nyáron egy bronz smink...

Illene nyáron egy bronz smink egy fehérebb bőrű, szőke hajú lánynak?

Figyelt kérdés
szolizni fogok,ugyhogy nem csak az arcom lenne barna.
2011. jan. 30. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze:)

[link]

2011. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) A képen te vagy?ha igen jól sminkelsz.
2011. jan. 30. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem,egy ismerősöm:)
2011. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az igazi, a képen a csaj is úgy néz ki, mint akit valami nagyon rossz színnel vakoltak le (mert így is van :D) Maszkszerű és nem eltalált árnyalat.

A szemedre tehetsz arany fényű, vagy enyhén csillámos púdert pl, de vigyázz ezekkel, mert nagyon kihozzák a fáradtságot és fényben gyakran túl sok.

A szőkék amúgy is gyakran túlsminkelik magukat, egy sötétebb haj több festéket eltűr, mert jobban összeolvad az egész, vagy nem tudom. De erről anno egy cikket is olvastam, a csajt szőkére festették és ugyanazzal a sminkkel amit barnaként megszokott, pocsékul nézett ki. xD

Persze ha négerre sütetted magad a szoliban (bár nem tudom, nyáron minek...), akkor más, kicsit többet lehet, bár szvsz már eleve a túlszolizás eeeeeeeew.

2011. jan. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!