Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ez mitől lehet? Ha felveszek...

Ez mitől lehet? Ha felveszek egy bizsu fülbevalót,20percre rá nagyon viszket a fülcimpám+ piros lesz, megdagad

Figyelt kérdés
de csak a bizsunál.
2011. febr. 10. 17:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Az én fülem sem bírja a bizsut, csak a nemes fémeket. Én még az orvosi fémmel is hadilábon állok.

Allergiás reakciót vált ki belőled, ha ilyen fülbevalót hordasz. Ezért viszket, és dagad be.

2011. febr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és akkor lemondhatok örökre a bizsuról? van 1-2 nagyon szép fülbevalóm...régebben soha nem volt gond vele..:S
2011. febr. 10. 18:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg bekenni átlátszó körömlakkal azt a rész ami a füledben van. Ha lejön róla kend be újra. Hátha segít.
2011. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

én most leszek 20éves és már 7éve ilyen un.:nikkelallergiám van.Vigyázz a parfumokkel is,mert azok is tartalmaznak ilyen allergiát kiválto fémeket.én már beletorodtem ennyi év alatt.Nehéz volt nagyon,foleg,hogy a tesomnak minden színu bizsubol van minimum 10darabja.

én meg csak ezustot,aranyat vagy orvosi acélt hordhatok.

és azok a bizsuk,amikre rá van írva,hogy ,,nikkelmentes,, és nagyon drágák,azt el ne hidd.Jo reklámfogás számukra,és ugyanugy tartalmaznak nikkelt.

Amugy manapság,azt mondta a borgyogyászom,hogy 10emberbol 5nek már van,és nem gyogyíthato esetleg kinohetem,ami 7év alatt sem sikerult.Ugyhogy kitartás

udv.:Bia

2011. febr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen,szokták ajánlani az átlátszos koromlakkot meg a hajlakkot is,de ha neked ilyen allergiád van,akkor inkább nem teszteld,hogy meddig bírja a szervezeted,mert még jobban elojon,higyjétek el tapasztalat.(az elozo voltam)Bia
2011. febr. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!