Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes ezt megvennem induló-k...

Érdemes ezt megvennem induló-készletnek? (műköröm)

Figyelt kérdés

Igazából nemrég kezdett el érdekelni a dolog. Eddig 3x voltam körmösnél,viszont túl drágának tartom a havi körmöshöz járást, csak sajnos muszáj.


Megvegyem e ezt az induló készletet,megéri,e,tartalmaz e olyan dolgokat amik fontosak, esetleg ha nem,akkor honnan vehetnék (olcsóbban esetleg?).


[link]


2011. febr. 16. 14:39
 1/4 anonim válasza:
Ez elég jó ár a tartalmához képest. Viszont azt nem tudhatod, hogy milyen minőségű. De én a helyedben kipróbálnám.
2011. febr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ár-érték arányban nem rossz, de valahogy mégse szimpi. amúgy nem olyan egyszerű az a műkörömépítés, mint hiszed. muszáj?? majd amikor gombás, algás lesz a természetes körmöd a rossz előkészítés és a szakmai tudás hiánya miatt eldöntheted, hogy tényleg muszáj volt-e otthon kontárkodnod.
2011. febr. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tudom milyen gondokkal jár az ha valaki otthon csinálja, de hidd el tudom mit csinálok :) Amúgy részben igazad van, könnyebb elmenni egy körmöshöz és megcsinálja,de sajnos egy idő után tényleg sok pénz ez már..
2011. febr. 16. 18:54
 4/4 Szandy007 ***** válasza:
Szerintem elég jó ára van, énis megvenném ha lenne ennyim:D Én most a zselé lakkot néztem ki (szerintem nagyon jó lehet) az tuti jó lesz nekem.:D és még könnyebb is mint a "rendes" műkörmözés:) [link]
2011. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!