Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Francia műköröm. Milyen legyen?

Francia műköröm. Milyen legyen?

Figyelt kérdés
Zseléset szeretnék. Azon belül milyenek vannak? Hogy készülnek? Melyiket ajánljátok?
2011. febr. 22. 21:49
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

tök mind1 a zselé nemfog változtatni a kinézetén az csak egy zselésanyagú lakk amit rátesznek a tippre és úgy kell a gép segítségével megkötnie az anyagnak.


egyébként nagyon sok féle francia műköröm létezik, francia az is ami nem fehér végű.. Ezt te tudhatod leginkább.

2011. febr. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
2011. febr. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de hogy készül a tippes vagy az épített? melyik a jobb?
2011. febr. 23. 06:25
 4/5 anonim ***** válasza:

A tipes annyit tesz, hogy a körmös egy darab műanyagot ráragaszt a körmödre, majd arra épít. Az épített pedig az, mikor egy sablont helyez a picire vágott körmödre, és az alapot, amin dolgozik, sima átlátszó zseléből építi.

Személy szerint az utóbbit ajánlom, mert a ragasztós dolog hamarabb szétszedi a körmöd, ugyanakkor ha esetleg letörik a körmöd, épített esetén kevésbé fájdalmas.

Na meg persze számomra az természetesEBB hatást is ad. :)

2011. febr. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is most fogok csináltatni műkörmöt :D Én is építettet szeretnék, mert a tippeshez a ragasztó kb. olyan, mintha pillanatragasztó lenne, és a körmöm alatta kb. hólyagos lett, folyton letörtek róla rétegek és szószerint egy évbe telt, mire helyrejött kb. Én most olyat szeretnék, ami kocka, francia, de a fehér része piros és a gyűrűsujjamon egy mini félbevágott alma díszíti :D Sajna képet nem találok róla.
2011. febr. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!