Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire "gáz" ha sminkelek,...

Mennyire "gáz" ha sminkelek, de nem használok szemceruzát?

Figyelt kérdés
Pedig tudom elvileg olyan "alap" lenne, meg azok is használják akik viszont nem sminkelnek, és tök szép meg minden, valahogy mégsem vagyok vele megbarátkozva. Szerintetek nagyon fura ha használok szempillaspirált, szemöldökceruzát, szájfényt, korrektort, néha szemhéjpúdert, szemceruzát viszont nem?
2011. febr. 27. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyáltalán nem gáz... én általában csak a szempillaspirált használom...sokkal természetesebbnek hat..és mégsincs halott fejem :D nemkell mindenhez szemceruza :)
2011. febr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, én sem mindig használok, ha sötétebbet sminkelek akkor igen, de ha természeteset akarok akkor nem.
2011. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz szerintem sem, de akkor jobb, ha alulra is használsz szempillaspirált. (Nem tudom, szoktál-e... Én régebben nem csináltam, de rájöttem, hogy így jobban néz ki:-))
2011. febr. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz... :D ha akarod, próbáld meg helyette a tust. Én nem használok szemceruzát, mert nem szereti a szemem, főleg,ha belülre kenem.:D Tussal meg mindehol kitudom húzni. :D És tartósabb is.:)
2011. márc. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!