Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha a bokámra csináltatok...

Ha a bokámra csináltatok tetoválást, tényleg kinéznek majd a munkahelyről?

Figyelt kérdés

Szóval tetoválást szeretnék a bokámra ( bokalánc utánzatot ) és attól félek, hogy nem fognak felvenni normális munkahelyre. Még iskolás vagyok, jövőre megyek egyetemre és bankban vagy cégnél szeretnék elhelyezkedni ( ha sikerül ).

Szóval ugye úgy mennék majd meghallgatásra ( vagy h is mondják ), h nadrágban és akkor ugye nem látszik. De ha felvesznek és szoknyába fogok menni mit fognak gondolni? Nem fognak valami okból kirugni?


Szóval remélem értitek a kérdésemet. A lényeg; mennyire befolyásolja egy bokatetoválás ( vagy akármilyen ) azt, hogy felvegyenek munkahelyre. Mondhattok példát is!


Köszönöm!


2009. febr. 18. 19:27
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Például semennyire!
2009. febr. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen előfordulhat. Bankba, közintézménybe nem igazán ajánlom.
2009. febr. 18. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
77%

A tetkóval az a baj, hogy most tetszik, de vajon 20 év múlva? Szóval tedd a szívedre a kezed: volt már olyan, hogy egy adott dolog mondjuk 10 éven át tetszett neked?


Szóval én nem a munkahely miatt aggódnék, bár a felvetés jogos, de szerintem kivédhető. Inkább azon aggódnék, hogy mi lesz, ha megunod?


Személyes véleményem szerint egyébként a bokalánc tetkó nem menő. Lehet, hogy éppen divatos, de a divat meg ugye változik kb félévente. (Lehet lepontozni.)


F/27

2009. febr. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Nem pontozok le senkit! Mindegyiket hasznosnak ítéltem! Köszönöm, hogy írtatok!

Szóval ha nem veszik észre akkor, hanem később, akkor kirugnak azonnal ugye? :S

Tudom, hogy nem "divat" Én nem is követem a divatot, vagyis követem, csak a saját stílusomban! :)

Nekem nagyon tetszik és meg szeretném csináltatni, de ha ezzel az Életemet rontom el, akkor nem! :(

2009. febr. 18. 19:48
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

19.41 es hozzászolóval teljesen együtt értek, fog az neked tetszeni késöbb is?

Én amugy nem hiszem hogyha banknál, vagy egyéb ilyen helyeken kezdesz munkát, hogy a bokádat fogják nézni, ésre sem veszik, ez neked gáz majd késöbb, eltávolitani, meg nagyon sok pénz, ahol én dolgozok ezzel is foglalkozunk, drága és nagyon sok embernek csunya a végmegoldás!!!

2009. febr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
69%

első vagyok.

Az életed akkor rontod el, ha dolgozni mész......pláne a bankszektorba.....!

2009. febr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az utolsó kommentedből kiindulva te valóban ne csináltass. Ha olyan feltevés van benned, hogy lehet, hogy elrontod az életed, akkor tényleg. Te nem akarod igazán. Másik kérdésedre visszatérve: A bokádon aligha látszik. Nem a bokádat fogják majd nézni. Ha esetleg a karodról sikítana, azt mondom, azt inkább ne. DE! Én jogász vagyok, nem is utolsó helyen dolgozom. A karomon 10 centis tetoválás van, a hátamon jóval nagyobb. A hátamon nem látszik, karomat a talár takarja, egyéb esetben rövidujjút veszek, ha úgy ítélem meg ha kell.

Ha meg emiatt hátrányos megkülönböztetés ér, lehet göngyölíteni az ügyet. Az meg hogy idős korodban milyen lesz, ne érdekeljen, mert a bőröd akkor is hozzád tartozik, és a tetoválás addigra már nem lesz kuriózum, mert már most alig van akinek ne lenne.

2009. febr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

köszönöm!


Lehet, h nem akarom teljes mértékben, csak a jövőbeli Életem miatt. Hogy nem tudok elhelyezkedni miatta. Amúgy nagyon tetszik és minden álmom lenne...


Utolsó előtti hozzászólótól kérdezem: Miért ne helyezkedjek el a bankszektorban? ( Ezt nem bunkó módon kérdezem, hanem komolyan kíváncsi vagyok, igazából nem tudom még, hogy hova menjek tovább tanulni meg, hogy mi legyen belőlem, de Én is írtam már ki kérdést, meg olvastam is, hogy mi a " legjobb munkahely manapság ) Te/Ti amúgy hol dolgoztok ?

2009. febr. 18. 20:20
 9/18 A kérdező kommentje:
Az a bank meg a cég, az csak egy feltevés volt, hha véletlen oda kerülnék munkahelyre...
2009. febr. 18. 20:21
 10/18 anonim válasza:

Előszó: egy tetoválástól egy nő/férfi nem lesz szebb, jómagam ellenzem az efféle művi beavatkozásokat, mivel egy életre szólnak (kivétel a kozmetikai tetoválásokat, amik pár éven belül elhalványulnak, megszűnnek). Nem hiszem, hogy a többi férfitársamat pozitív irányban befolyásolna egy tetoválás.

Csak abban az esetben tetováltass, ha egészen biztos vagy benne, hogy egy életen át viselni szeretnéd, és nem bánnád meg soha. Tegyük fel, hogy így van:

Bokatetoválásod van, bankban dolgozol, nyár van és szoknyát hordassz. Elhiszem, hogy kényelmetlen nyáron a fekete harisnya, de kevésbé látható a tetoválás. Amennyiben látható, akkor is egy pult mögött ülsz az ügyfél előtt, tárgyalásokon asztal mellett (senki nem fog lehajolni, a bokádat bámulni). A bankban nem teszed fel a lábad az asztalra, nem fogják látni, hogy tetovált-e a bokád, vagy esetlegesen az egész vádlid.

Ezek ellenére is azt javasolom, hogy ne tetováltasd magad, mert aki ezen gondolkozik, nem fogja kikérn imások véleményét, mert biztos a dolgában. Ha nagyon bizonytalan vagy és mégis tetoválás mellett döntessz, ajánlom a lapockát. Ott láthatatlan marad illetéktelen szemek elől....

2009. febr. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!