Elkenődő smink ellen?

Figyelt kérdés
Reggel mindig kifestem a szememet, de sajnos nem bír ki egy egész napot, és hamar elkenődik.Főleg a szemhéjpúder.Használok egy kevés alapozót, de nem segít, mert a szemhéjamon nem marad rajta a festék, és nagyon csúnya lesz. Mit csináljak vele?
2011. márc. 12. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Minden szünetben csináld meg.

Én ezt szoktam, ha elkenődik.

2011. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 hippolita ***** válasza:
30%
Vegyél jó minőségűt, ill. fújd le hajlakkal vagy sminkfixálóval.
2011. márc. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Elvileg, ha rendesen lealapozod nem kenődhet el.
2011. márc. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%

Előző:

Hajlakkal hogy lehet a sminket fixálni? Bele kell fújni az arcba a lakkot, vagy mi?:D

2011. márc. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél szemhéjalapozót.
2011. márc. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
szemhéjalapozó kell! akkor fent marad egész nap a smink.
2011. márc. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%
Nekem alapozó,korrektor,púder és rá a szemhéjfesték. Napvégéig gyönyörűen bírja. Am, ha pl egész éjszakás/napos pl rendezvényre mész vagy bulizni,mindenképp hajlakk! Csukd le a szemed és kb 20 centiről fújd rá és várj pár másodpercet. Picit olyan lesz mintha összeragadna a szemed, de utána elmúlik az érzés és egész éjszaka szép leszel. ^^
2011. márc. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

ezeket a hajlakkos marhaságokat ne terjesszétek már!!! nagyon egészségtelen és bőrirritációt okozhat!! láttam már lányt akinek piros foltokban hámlott utána az arcbőre...és hetekig tartott még helyrejött. addig is szép látvány volt..

szemhéjalapozóval tökéletesen megmarad a smink.na meg minőségibb termékeket kell venni, pl egy jobb vízálló szemceruza vagy tus. ha még ezen felül nagyon rögzíteni akarod akkor van külön sminkrögzítő spray.

2011. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi szépen, majd kipróbálom
2011. márc. 13. 14:16
 10/11 anonim ***** válasza:
22%
te állat, csak azt írtam nekem mi jött be, érdekes nekem semmi bajom nem lett a hajlakktól -.-
2011. máj. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!