Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy zajlik nálad a sminkelés?

Hogy zajlik nálad a sminkelés?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok, hogy a ti esetetekben mi a sminkelés menete, és mennyi időt vesz igénybe. :)
2011. márc. 14. 13:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Hétközben szempillaspirál vagy szemceruza, esetleg korrektor.

Fellépésekre (muszáj!): korrektor, alapozó, púder, pirosító, szemhéjfesték, tus, szemceruza, szempillaspirál, szájfény (ebben a sorrendben és sajnos köelező ezeket használni) 15/L

2011. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szemöldökceruza, szemceruza, szempillaspirál - kb 5 perc
2011. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hétközben 5 perc, fellépésre 25-30 perc.
2011. márc. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 szamóca. ***** válasza:
69%

sorrendbe végig...huh:D

hát először kenek rossz alapozót a poficsontomram hogy aztán le tudjam söpörni:D

aztán lealapozom a szemhéjamat. felhelyezem a szemhéjpúdert (először a világosabbat, késpőbb a sötétebbet, majdösszemaszálom), aztán kenek még úgy szemhéjpudert hogy keverem ilyen zselés izével, aminek nem tudom mi a neve... hogy sötétebb legyen és jobban ottmaradjon. azt is elmaszálom. ezután a szemem alá is teszek egy kis ilyen fekete vagy sötétbarna cuccot, majd felül tust használok, végül spirálozok (aztán lesöpröm az arcomról a rászállt port)

ezután szemöldök festés, fixálás.

ez olyan 5-10 percet vesz igénybe kb. ha valahol jelenésem van akkor talán 15-öt.

2011. márc. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%

1. megmosom az arcom (nagyon fontos, viccen kívül)

2. a még vizes arcomra hidratálót kenek fel

3. várok egy picit amíg beissza a bőrőm

4. ha kell akkor teszek egy pici alapozót/korrektort a szemem alá, csak akkor ha van karika alatta

5. egy kis fehér púder a szem belső 1/3 részére,és a szemöldök alá egy picit (ez felnyitja a szemeket)

6. egy pici tus a szemem külső 1/3 részére

7. szempillaspirál (én csak felülre teszek)

8. ha épp úgy érzem, h nem akarok holtkórosan fehér lenni, akkor egy pici pirosító


nekem ez nagyjából olyan 15perc..de mivel reggel szoktam így ez egy hiperlassú tempóban megy :D szóval gondolom kevesebb ha délután csinálnám.

2011. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Alapozó-korrektor-púder

2. Zselé a szemöldökömre, hogy álljon valahogy

3. Kihúzom felül tussal vékonyan a szemem

4. Alulra a szempillákhoz teszek sötétszürke szemhéjpúdert,épphogy látsszon

+ amikor kedvem van spirál(alapból fekete pilláim vannak)

6. Natúr rúzs+szájfény

Ez nem több 10 percnél:)

17L

2011. márc. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap csak púdert,szemceruzát,spirált,meg pirosítót használok,ebben a sorrendben.Ha bulizni megyek,vagy máshova,akkor:

1.lemosom az arcom

2.bekenem hidratáló krémmel

3.alapozót szépen eloszlatom az egész arcomon,plusz néha teszek a nyakamra is egy picit

4.szemhéjpúder,mikor mit,általában szürkét,lilát,vagy rózsaszínűt használok,attól függ,milyen ruha van rajtam.Először a világosabb árnyalatú,fel egészen a szemöldökömig,utána a sötétebb a külső szemzugba.

5.Szemceruza

6.Spirál

7.Púder

8.Pírosító

17/L

2011. márc. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hidratáló, (néha sminkalap) alapozó, púder, pirosító, szemhéjalap, szemhéjfesték, szemceruza, néha tus, szempillaspirál, száj (rúzs, v szájfény)

kb 5 perc, és nem nézek ki úgy, mintha egyben le tudnám venni az egészet.

2011. márc. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1. arcmosás bioszappannal (zsírosodásra hajlamos a bőröm, ez kiszárítja kicsit)

2. korrektor (nagyon karikásak a szemeim, alapjáraton)

3. alapozó

4. púder

5. pirosító

6. szemhéjpúder(fekete/szürke főleg, más színt nagyon nem használok)

7. szemhéjtus (csak a szemhéjon és egy kicsit lent is, ami nem éri el még a szememet annyira)

8. szemceruza (belül és alul)

9. szempillaspirál (több rétegben)

10. ajakápoló vagy rúzs(ha színes akkor vörös)


18L

2011. márc. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
1. arctisztítás
2011. márc. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!