Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi idő alatt gyógyul be a...

Mennyi idő alatt gyógyul be a köldökpiercing okozta seb? Fáj, mikor csinálják?

Figyelt kérdés
2008. febr. 5. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
72%
Nem mondhatni,hogy fáj a piercing berakása,inkább picit kellemetlen.De olyan hamar megvan,hogy nevetve ki lehet bírni.A gyógyulás gondolom egyedi.Kell kenegetni fertőtlenítővel,gyulladáscsökkentővel.Nekem spec. több,mint 3 hónapig gyógyult,de nem fájt.Az első pár napban nem volt kedvem felüléseket csinálni.:) Szóval menj bátran,imádni fogod!Én évekeig halogattam anno,mert nagyon féltem,de már tudom milyen,és simán elmennék akár hetente.:))
2008. febr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fájt a szúrás.Viszont utána pár napig nem szívesen értem hozzá:)Mindenkinél más a gyógyulás,nekem pár hét alatt teljesen begyógyult.
2008. febr. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
6%
Én augusztusba csináltattam...vagyishát barátnőm csinálta nekem, nem túl steril körülmények között....volt egy viszonylag steril tű, és egy új piercing...parfümmel "fertőtlenítettük" le mert hogy van benne alkohol(?):D aztán jéggel "érzéstelenítettük"...én nagyon akartam szóval végig röhögtem, de közbe a fejemet a párnába szorítottam:D mert hogy fájt!:D ez volt 3hónapja...nagyjából mostanra begyógyult...amúgy átlag 3-5 hónap alatt gyógyul... azthiszem:D
2008. nov. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy hete rakták be, nem fájt tulságosan, csak egy picit. :) Első pár napban abszolút nem volt semmi gond vele, nem volt kellemetlen érzés...semmi. Talán most, egy hét után kezd kissé piros lenni körülötte, de még most sem fáj és nem is néz ki úgy, mintha be akarna gyulladni. :) Szóval nem nagy ügy, és én imádom!!! :)
2009. márc. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
tesómnak van pc-je a köldökében és ő azt mondta h nem fájt amikor csinálták neki, de utána kb. 1,5 hónapig be volt gyulladva:S
2009. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!