Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogy zajlik egy köldökpiercing...

Hogy zajlik egy köldökpiercing felrakása? Mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
Ha kész, mire kell figyelni, amíg nem gyógyul meg? megéri megcsináltatni? Nem tudom, hogy csináltassak e, hogy jól fog e kinézni.
2008. febr. 5. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik,akkor csináltass.Én is sokáig vaciláltam,de végül megtettem és örülök neki.A felrakásról kérdezz egy "szakembert" aki ezzel foglalkozik,ő majd elmagyarázza.Nem tudom mennyibe kerül,nekem a bnőm csinálta,de sztem pár ezer ft.
2008. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5 ezer Ft, és ha elmész piercingeshez ő mindent el fog mondani. Vagy ad érzéstelenítőt, vagy csak befújja. A szúrás kicsit kellemetlen, de ki leeht bírni. Aztán leragasztja, a kötést pár óráig kell rajtahagyni. Ad kenőcsöt, vagy megmondja, hogy milyet vegyél a gyulladás ellen. Utána kicsit fájdalmas lesz lehajolni, de hamar elmúlik. Ha van tesi órád, akkor inkább kérj felmentést, mert a tesi sem nagyon fog menni az első-második héten. Szerintem ha tetszik csináltass nyugodtan, nem veszthetsz vele sokat.
2008. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem nagyon is megerte,igen gyonyoru gondolj bele nyaron a strandokon mindenki teged fog bamulni.2 honap meg teljesen begyogyul addig kell naponta haromszor ketszer kenegetni.de kb.ket het utan mar nyugodtan fogsz tudni futkarozni.en a csinaltatas utan nehany tesi orat kihagytam mfoleg bukfenceseket,es olyanokat ahol a hasat is meg kell mozgatni,mikor mentunk haza,alig tudtam menni,de nem azert mert fat volna,hanme ert kellmetlen volt jarni vele,de most eszre se veszm,hogy van-e egyaltalan pircingem,csinaltas meg,ha tetszik,megeri kuldhetsz e-mailt is nyugodtan
2008. febr. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
szolnokon 4 ezer ft, ha szakemberhez mész mindent elmond, h mire kell figyelni. szerintem csináltass mert írtó szexi :):)
2009. aug. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!