Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik alapozót, púdert vagy...

Melyik alapozót, púdert vagy szempillaspirált válasszam az 50%-os DM kuponnal?

Figyelt kérdés
Lehető legjobb minőségűt szeretném megvenni mert most az ár sem számít a kedvezmény miatt:)
2011. márc. 20. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

1. Honnan van ilyen kuponod? :) 2. úgy hallottam, hogy a L'orealosak elég jók (Infallible). Legalábbis tartósság és fedőképesség szempontjából, bár nekem még (sajnos) nem volt ilyenem.

Én tavaly használtam fel ilyen kupont egyébként és Loreal szempillaspirált vettem (million lashes, amit Eva Longoria reklámozott) és meg vagyok vele elégedve. Amit én pl. figyelembe vettem a kiválasztásnál az volt, hogy ok megvehetem a 700ft-osat 350ért, de 1. rosszabb minőség, kettő, inkább veszek olyat, amit amúgy mondjuk nem biztos, hogy megengedne a pénztárcám, vagy nem adnék ki rá annyit, de jó minőség (mint pl Loreal). Ha meg jó, akkor legfeljebb később is rá lehet áldozni annyit.

Szerintem igy érdemes.

2011. márc. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mostani Glamour-ban van egy simnkekre és egy hajfestékekre:)

Igen én is így gondolom, mindenképp valami drágábbat szeretnék kipróbálni. A bőröm zsíros, tehát tartós és jól fedő alapozóra van szükségem. Szempillaspirálból természetesen a dúsítás a fontos:)

2011. márc. 20. 11:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
http://www.youtube.com/watch?v=ofYbptEJ0yén tuti lorealt vennék. abban még nem csalodtam. maybelline-t is nagyon reklámozzák mostanában, bár azt nem tudom milyen.
2011. márc. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Loreal Mat Morphose.(Hab állagú, kis tégelyes, rózsaszín tetővel) Szerintem ennél jobb nincs.
2011. márc. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is a L'oreal alapozóra szavazok. :) Csak jót hallottam róla eddig, de alapjáratom nekem drága... Vagy talán Max Factor.

Csak vigyázz, hogy biztosan jó színt vegyél!

2011. márc. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a Max Factor False Lash Effect Fusion Szempillaspirált használom. Szerintem nagyon jó. Itt vannak róla vélemények:

[link]

2011. okt. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!