Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A köldök piercing még divat?

A köldök piercing még divat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 20. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
miért, csak akkor csináltatsz ha divat? szerintem ez nem divat kérdése, hanem tetszik-e vagy sem
2011. márc. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a testékszerek már azelőtt léteztek, hogy egyáltalán a nagyszüleid vagy az őseid léteztek volna, csak nem ilyen modern variációkban. tehát szerinted itt divatról vagy ízlésről kéne beszélni? egyébként nekem is van .

17/L

2011. márc. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ez egyáltalán nem divat kérdése. De ha csak akkor csináltatsz, ha még divatos, akkor egyáltalán ne csináltass.

Ez elhatározás kérdése, ha tetszik, legyen, ha csak divatból csinálnád, ne legyen.

2011. márc. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
ha csak a divat miatt csináltatnál, akkor inkább hagyd az egészet,ne ezért csináltass köldök pc-t...
2011. márc. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát nem mondanám h az. a gimiben egy csajnak van, őt is mindenki tiszta ribinek tartja. persze szolidan szép, egy kő elmnegy de egy ilyen nagy lógós izé nekem nem tetszene.
2011. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi.. nem a divat miatt szertnék hanem mert nagyon tetszenek. Csak meglepődtem mert az egyik barátnőm le akart róla beszélni, hogy ne csináltassam mer már nem divat ... Mondtam neki hogy csináltatok mert tetszik csak kiváncsi voltam rá...
2011. márc. 21. 17:25
 7/7 anonim válasza:
csinálj 1et ne mutogasd max :D
2011. ápr. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!