Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi ideig lehet műkörmöm...

Mennyi ideig lehet műkörmöm anélkül, hogy tönkremenne a körmöm alatta?

Figyelt kérdés
Barátnőm most tanulja a szakmát és többek között rajtam gyakorol. Tetszik a műköröm de szép formájú, erős körmöm van ás nem akarom, hogy tönkremenjen. Meddig lehet így műkörmöm?
2011. márc. 20. 23:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj,nekem már lassan 2 és fél éve van és semmi baja a körmömnek!:)
2011. márc. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én itt vagyok az első válaszoló ellenpéldájának:

egyszer hagytam h hasonlóan kezdő barátnő rajtam gyakoroljon,1 hétig volt fenn,utána leszedte,a szép,erős,magától is műkörömhosszúságú körmöm darabokban tört le...

2 hónap kellett mig helyrejött,nekem soha többet nem kellene

2011. márc. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém csak akkor tört le, mikor tippel csinálták meg. Ha csak épített zselé, akkor teljesen jó marad.
2011. márc. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. márc. 21. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
A körmöt nem kell pihentetni, ha normálisan van megcsinálva. A barátnőd épp ezt tanulja, ha elég lelkiismeretes, akkor nem lesz gond. Nekem 5 év alatt kétszer lett leszedve a körmöm, és soha semmi baja nem volt.
2011. márc. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Balázsi Szilvia válasza:
A műköröm alatt nem megy tönkre a köröm, ha az jól van elkészítve. Sokan azt rontják el (pl.: tanulók is), hogy nagyon megreszelik a köröm felületét, pedig nem kell, csak annyira, hogy a fényes, zsíros részt leszedjék róla, hogy a zselé vagy porcelán megfelelően tapadjon rá. A hosszú távú műkörömviseléstől nem lesz rosszabb.
2011. márc. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!