Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A férfiak mennyire értékelik...

A férfiak mennyire értékelik a "tip-top"-ságot a mindennapokban?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy a legtöbb nő igyekszik a legjobb formáját hozni mindig a lehetőségekhez mérten. Pl mielőtt kilép a lakásból rendbe szedi magát, minimál smink (szemceruza, spirál, korrektor). Szóval nem az, hogy órákat készül a tükör előtt egy félórás vásárláshoz a szupermarketben, csak hogy rászánja azt az 5-10 percet indulás előtt minden nap, hogy gyors rendbe szedi magát. Vagy, hogy szépen kilakkozza a körmét, belövi a haját, kiegészítőket használ egy-egy szép fülbevaló vagy nyaklánc. Szóval ezt a sok kis apróságot, ami önmagában nem nagy dolog, de mégis javít az összképen sokat, ezeket a férfiak mennyire veszik észre. Elsősorban arra gondolok, hogy a párotok mennyire veszi észre? Én magamnak csinálom egyelőre ezeket a dolgokat, nincs pasim, nincs konkrétan egy valaki akinek tetszeni akarok, azért csinálom, mert ÉN jobban érzem magam tőle. de kíváncsi vagyok, hogy ez vajon a pasiknak mennyit számít?
2011. márc. 21. 01:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%

ha szeret, nem sokat, de ha csak a felszínt nézi, akkor számít

ettől függetlenül érdemes adni ezekre hosszú távon is, h lássa, h még sok idő után is megteszed érte ezeket, és nem hanyagolod el, megnyugodva, h ez a pasi már úgyis a tiéd

2011. márc. 21. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon sokat számít, hogy a párom igényesen öltözködjön, sminkeljen. Én is adok magamra, ezt a páromtól is maximálisan elvárom.

A munkahelyemen nagy divat a nők körében a jól öltözködés, szerintem a legtöbb olyan helyen, ahol nem kemény fizikai munkát kell végezni.

2011. márc. 21. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Első 1-2 évben még észreveszi,utána már nem annyira...


De én se sminkelek egy bolthoz,hétvégén fésülködni se szoktam,csak összefogom a hajam és jó:D


én nem igyekszem mindig a legjobb formámat hozni,lusta vagyok hozzá...szeretek itthon 2 számmal nagyobb pizsiben mászkálni akár egész hétvégén

de párom se igyekszik,ő is pizsiben van,hétvégére nem borotválkozik

de igy is szeret,igy is megkiván...


tudja milyen vagyok legjobb formámban,tudja milyen vagyok legrosszabban,nem attól szeret hogy van-e rajtam smink meg dögös ruci vagy sem...

23/N

2011. márc. 21. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsónak: azért ennyire igénytelennek nem kellene lenni, ez nem az, hogy nem a legjobb formádat mutatod, hanem hogy elhanyagolod magad.


A kérdésre: szerintem igenis észreveszik, ha valaki ad magára. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy a nap 24 órájában perfekt sminkelve, elegáns ruhákban legyél, de azt igen, hogy adj magadra. Én már 25 éve élek ugyanazzal a férfival együtt, de olyan nincs, hogy ne fésülködnék meg minden nap (nem nagy frizura, de azért rendesen kifésülve, meg megmosva), vagy ö ne borotválkozan meg reggelente. Itthon tiszta farmerban/farmerszoknyában, meg (nem szétnyúlt, agyonmosott) trikóban vagyok, (a szabadidöruhákan nem szeretem, de ha az is tiszta és nem formátlanra nyúlt, akkor az is rendben van).

Sminkelni nem szoktam magam, de akinek ez természetes, az nyugodtan tegye a párja kedvéért is.


A férfiak igenis észreveszik, a férjem még most is megjegyzi, hogy ma csinos vagyok, vagy hogy tetszik a hajam, ahogy fésültem aznap, vagy a pólóm jól passzol a többihez, stb.


Nagyon sok nö otthon igénytelenül, elhanyagoltan van a férjével, és utána csokdálkozik, ha idövel elkezdi másokkal összehasonlitgatni, akiket normális öltözetben lát. Az igaz, hogy egy házasságban nem lehet az ember mindig csúcsformában, de azért ez nem ok arra, hogy teljesen elhagyja magát valaki.

2011. márc. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

07:04 vagyok


ha már külsőség,akkor van olyan formás külsöm,amihez jó a pizsama is egész napra...nem fogok kényelmetlen ruhákban mászkálni itthon

ma pl szabin vagyok,megyek dolgaimat intézni,se smink,semmi,csak felkapok valami kényelmeset és kész...ugyanugy kiszolgálnak a boltban,elveszik a befizetendő csekkjeimet,stb...



párom igy is sokszor megjegyzi hogy csinos/szép/vonzó vagyok...nem a ruhától vagy a szemceruzától leszek az...hanem mert jó alakom van,szép a bőröm és sokat mosolygok


off:08:13:

minden reggel megborotválkozik a férjed?:O az enyém kb másfél hetente,és még igy is alig birja a bőre...

2011. márc. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Igenis, nagyon nagyra értékelik. Az utca embere például sosem fogja a szemedbe mondani, hogy: Hé csaj, adhatnál magadra többet is, hogy jobb nő legyél...!

Ha egy nő mindig szépen el van készülve, akkor azt pozitívumként jegyzik meg az emberek, ha nincs csúcsformában, akkor meg negatívumként. Az esetek szinte 100 százalékában nem fogják a szemedbe mondani. De megjegyzik, és itt a lényeg! Az hogy valaki kényelmesnek mondott kevésbé szép ruhában, és smink nélkül megy el ügyeket intézni a városba, az nem baj, de aztán ne csodálkozzon, hogy nem tartják igényes, csinos nőnek.

Én pultosként dolgozom, és már több férfi is mondta nekem, hogy milyen jó úgy korán reggel bejönni, hogy ilyen szép látvány fogadja mint én. Férfiak dícsértek meg, hogy márpedig ilyennek kell lennie egy nőnek mint én, mert én már korán reggel a legjobb formámat hozom.

Bemehetnék én is kevésbé igényesen, de nekem nem engedi az egóm. Én egy olyan nőci vagyok, aki igenis ad magára, és csak pozitívat kap vissza. Sokan megdícsérnek, és a barátom is sokszor visszamondja, hogy Xy mondta neki, hogy milyen szép, dekoratív a barátnője.

A férfiak azt a nőt szeretik, akivel lehet villogni, több év párkapcsolat ide-vagy oda (mi is négy éve vagyunk együtt a barátommal). Pont a leszarom típusú nők tudnak irigykedni a legjobban, pedig talán ők is kapnának annyi pozitívat, ha adnának magukra.

Egy szó mint száz, soha ne add alább, mert hidd el, hogy értékelik, és észreveszik a férfiak!

2011. márc. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én is mindig figyelek arra, hogy a párom előtt még otthon is igényes és tipptopp legyek: soha nem pörögnék előtte zsíros hajjal, szőrös lábban, lepattogzott körmökkel, burjáznó szemöldökkel.. stb. De azt tapasztalom, hogy a párom nem igazán veszi észre ezeket a részleteket. Ha új kiegészítőm van, vagy ha kisminkelem magam, sose veszi észre a különbséget. Múltkor vettem ilyen csini tapadós tréningnacit otthonra, mit mondott? "Hmm, de jó segged van":))) persze magát az új nacit nem vette észre... azt vettem észre, hogy a férfiak nem azt nézik, hogy részleteiben milyen vagy, hanem hogy az összhatás milyen. Tehát ha megdicsér, hogy de jól nézel ki, az annak szól, hogy összességében jól nézel ki, de nem az új szoknyádnak, ékszerednek, kiegészítődnek.


25 N

25 N

2011. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A 08:13-as vagyok: 8:33-as, kérdezted, hogy minden nap borotválkozik-e a férjem - igen, ez igy van. Eddig egyetlet egyszer láttam borostásan, amikor a fiunk megszületett és ott volt velem mind a 14 órán át, amig vajudtam.


Ha a te férjed csak ritkán borotválkozik, akkor jobban megviseli a börét, meg az sem mindegy, hogy villannyal vagy pengével. A legtöbben a pengét kevésbé birják, de van akinél forditva van. A mai 3-4-5 pengés borotvák viszont nagyon megviselik az arcbört, jobban elviselhetö, ha kveseebb pengéset használ.

2011. márc. 21. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Akkor mondhatjuk, hogy igenis észreveszik. Nem feltétlenül mondják ki, de látják és ez a lényeg. Említettem, hogy nekem nincs 1 konkrét valaki akiért tiptopnak kellene lennem, de hasonlóan a pultoslányhoz az én egóm se engedi de meg hogy ne legyek az. Én így érzem magam jól. Persze van akinek ez annyira nem kell a jó közérzetéhez, az ne csinálja, de jó tudni, hogy a férfiak és észreveszik azért, mégha nem is adnak neki hangot mindig.

2011. márc. 21. 14:31
 10/14 anonim ***** válasza:
Engem irritálna ha a kukát is kisminkelve vinné ki,vagy a szomszéd boltba is kiöltözik mint egy primadonna.
2011. márc. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!