Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink és szépségápolási...

Milyen smink és szépségápolási cuccaitok vannak? Mi mire jó? Szépség Tippek, ötletek, bármi érdekel. Írjatok sokat.

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 16:17
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

régebben (vagyiskb fél éve:)) úgy voltam h minél több smink, annál szebb vagyok. pedig ez nem igaz. xD akkor még alapozóztam meg sötét szemcerka stb. ma már csak fekete szempillaspirál minden reggel meg púder, aztán ennyi. esténként bekenem a bőröm éjszakai vegyes bőrre való krémmel(Nivea) , kb heti 2x leradírozom az arcom(Garnier), meg kb 2-3 hetente teszek fel Garnier arcpakolást. ja és amitől a kicsit pattanássos, miteszeres bőröm sokkal szebb az az h este tusfürdővel mosom ugye, és amikor fenn van az arcomon a tusfürdő akk 1 fogkefével "átmasszírozom" az arcom, majd lemosom.

szal nem sok dolog:

.szempillaspirál (fekete)

.púder (plusz ecset)

.arcradír, arcpakolás, hidratálókrém

.meg persze szőlőzsír


remélem tudtam segíteni :D 15/L

2011. márc. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

óóó kössz a fogkefés tippet:) kipróbálom mindjárt:):):)


nekem van minden kenceficém...műszempilla, mindenféle rúzs, szájfény, szemhéjpúder, szempillaspirál, alapozo, puder, korrektor, szemcerka (ezekből nem használok mindent, csak néha néha rakok fel műszempillát...illetve félévente egyszer...rúzs, szájfényt is nagyon ritkán használok, a többi is max hétköznapi sminkhez kell, az meg nem sok, ja és szempillaspirált se használok, mert amúgy is hosszú a szempillám és igy is zavarja a szemüvegem:)) havonta egyszer, ha durvábban sminkelem magam, ugyanis mostanság ennyiszer bulizok:)

krémek vannak, nivea arcápoló krém, tonikok, pakolások, arcradir stbstb.

sminkecsetjeim is van jópár...hát megvan mindenem ami kell az biztos:D még több is...

régen én is a több smink hive voltam...most már szinte semmi..rájöttem, hogy a kevesebb több:):):)

22L

2011. márc. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy írtatok!!!:)

De ha tudtok még, írjatok!!

:)

2011. márc. 28. 16:16
 5/8 anonim ***** válasza:
1 éjszakai krém, 1 nappali krém, egy arclemosó tonik, 1 BB krém, 1 fekete szemtus, szájfény...több nem kell.
2012. máj. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Algologie arcradír,algoligie arcpakololás,algologie arctonik.


smink: szempillaspirál(maybeline),szemhéjtus(misssporty),szemöldökceruza(essence)+ ha vannak pattanások akkor korrektor(s-he)


+ baba kakaóvajas testápolót használok.

15L

2012. aug. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
+ oriflame-es hidratáló krém
2012. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Barna, természetes árnyalatú szemhéjpúderek, tus, szempillaspirál. Ezek használom naponta.

Van még korrektor, púder, alapozó, ezeket nagyon néha. Alapozót szinte sose, régebben használtam sokszor.

Rúzsom nincs, szájfényből van kb 2 amit használok.

Oriflame bőrradírt, tonikot, hidratáló krémet használom, így szerencsére már alig van pattanásom.


18/L

2012. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!