Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Budapesten melyik Rossmannokba...

Budapesten melyik Rossmannokban fellelhetőek már az Essence újdonságai?

Figyelt kérdés
Eddig ahány boltban jártam, mindenhol csak 1-2 újdonság volt, a többi kifogyva. Olyat keresek, ahol mindent, vagy majdnem mindent megtalálok egy helyen.
2011. ápr. 1. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Árkád, Mammut (minden volt, de sajnos ki kell fogni, amikor újratöltik a polcokat, mert nagyon hamar elkapkodják)

Rákóczi út, Baross tér, Szent István körút? ezeken a helyeken jártál már? csomó cucc ki van már rakva, igaz hiányosan, de legtöbb megtalálható.

2011. ápr. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jártam már ezek közül párhol, az a baj, hogy tényleg sok helyen van már kirakva, csak egy nap alatt elvisznek minden olyat, ami számomra érdekes lehet. :/ lehet hogy megvárom amíg lecsendesedik ez az őrület, és utána bevásárolok :)
2011. ápr. 3. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:

próbálj meg nyitásra menni, ha tudsz persze. én is akkor voltam. :)

ja és ma voltam a Müllerben (Corvin), minden van!!! úgyhogy menj oda minél hamarabb! :)

2011. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet! :)
2011. ápr. 4. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!