Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyi most egy nyelvpiercing...

Mennyi most egy nyelvpiercing szúrása?

Figyelt kérdés
akik mostanában csináltattak, mennyibe fájt? köszi
2011. ápr. 7. 22:47
 1/7 mertenvagyok válasza:

a nyugatiba a westendbe:


Nyelv piercing szúrás hozott köves nyelv piercinggel 4000 Ft

Nyelvpiercing szúrás hozott kő nélküli nyelvpiercinggel 4000 Ft

AKCIÓS! Nyelv piercing szúrás orvosi fém köves nyelv piercinggel 7000 Ft 5500 Ft

AKCIÓS! Nyelvpiercing szúrás orvosi fém kő nélküli nyelvpiercinggel 7000 Ft 5500 Ft

2011. ápr. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nekem 5000 volt

westendbe ne menj, onnan csak rossz tapasztalatokat hallottam

2011. ápr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen?? pedig pont ott jártam nem rég onnan jött meg a kedvem... érdekes
2011. ápr. 7. 23:28
 4/7 anonim ***** válasza:

egyik volt osztálytársamnak túl előre szúrták a nyelvébe, és ahogy beszélt hozzáütődött a fogához mindig...

egy másik ismerős azt mondta, h sima fülbevaló lövés után azt mondták neki, nem szabad forgatni... pedig minden pc-t, fülbevalót kötelező mozgatni....

2011. ápr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

tegnap 23:26

A Funky Fish-re (Match-al szemben) vagy a Westend Tattoo-ra gondoltál (másik oldal)?

Mert nekem mindkettőben szúrták.

Az első tényleg egy sz*r, a csávókám aki ott dolgozott meg egy cinikus nyomi kis f@sz, de tényleg.

A másik helyen viszont nagyon normálisak voltak, kb 2 perc alatt kész voltunk mindennel, nem is éreztem semmit, és felvilágosítottak mindenről, róluk én nem tudok rosszat mondani.

2011. ápr. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi az eddigi hasznos válaszokat!
2011. ápr. 8. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a westendben a KFC-vel szembeni piercernél csináltattam tavaly, 5500ért, úgy hogy ők adták az ékszert is, de ha újra csináltatnám, 1000000%, hogy csak oda mennék újra. Egyáltalán nem gyulladt be, bár mindent betartottam 120%osan, nem fájt semennyire, nagyon hozzáértőek mind szakmai téren, mint a feszültségoldás tekintetében a szúrás előtt.
2011. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!