Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hosszúkás archoz milyen...

Hosszúkás archoz milyen napszemüveg illik?

Figyelt kérdés
Képeket is linkeljetek, ha tudtok :D
2011. ápr. 11. 21:13
 1/3 anonim ***** válasza:

"A túl nagy szemüveg még vékonyabbá teszi a keskeny arcot, ugyanakkor túl pici sem lehet, a hosszúsága miatt. Valaminek meg kell törnie vízszintesen a hosszanti vonalat, de ne álljon el túlságosan az arctól, előnyösebbek a lágyabb vonalak, az archoz simuló formák."


[link]


[link]

2011. ápr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem hoszúkás arcom van és nagy kerek légynapszemüvegem és jól áll. Azt szokták mondani, hogy az áll jól, ami inkább szélesebb, de nem nagy, de pl nekem kifejezetten jót tesz, hogy kicsit hosszában is van kiterjedése. De mondjuk a lencsék kicsit legyenek szélesebbek, mint amilyen magasak, és nekem azok állnak jól, aminek ehhez oldalt a száruk is széles.

Elvileg az a légyeg, hogy vízszintes vonal legyen hangsúlyos (tehát ne legyen teljesen kerek, vagy pillangóformájú), de pl nekem azok, amikor felül teljesen egy vízszintes vonal van, azok nem állnak jól, viszont láttam már nálam hosszúkásabb arcú lányt, akinek nagyon jól állt. Meg azok is jó választások lehetnek, amik a külső szélén hangsúlyosak, mert szélesítik az arcot, pl van ott egy kis csillogó kő, vagy pl valamilyen színes kerete van, ami a szélén vastagabb. Ha karakteres az arcod, akkor ne nagyon válassz olyat, amiben szögletes formák, vagy csücskök vannak.

Mondjuk amiket fenn leírtam azok inkább nőnek jó tanácsok, a kérdésedből meg nem derül ki, hogy melyik nemhez tartozok....

2011. ápr. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszomat és a képeket! :D
2011. ápr. 15. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!