Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » IsaDora vagy MAC? És miért?

IsaDora vagy MAC? És miért?

Figyelt kérdés
Az ár ne legyen szempont.
2011. ápr. 12. 19:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
mindkettő nagyon jó minőségű, de akkor már inkább MAC. erősen pigmentáltak a szemhéjpúderek, az alapozója fantasztikus, hibátlanul fed, de természetes hatású és hálisten vannak világos színei, amilyenre szükségem van :)
2011. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Gyerekek, mi a fene az a mac? én leragadtam a maxfactornál..
2011. ápr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
elég nagy szégyen ha nem tudod... te sem mondhatod el magadról, hogy jártas vagy a dekorkozmetikumok világában...
2011. ápr. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
34%

Nem, én azt mondhatom el magamról, hogy festék nélkül is szép vagyok. Meg hogy felnőtt.


Megnéztem az oldalukat, elég tinip*csás... meg az árlistájukat is, ahogy itt el vagytok reppenve, azt hittem, legalább tízszer ennyibe kerül. :))

2011. ápr. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Tinip.icsás. Úristen. Sminkes vagyok, de 15 éves pályafutásom alatt, még senkitől nem hallottam, ezt a MAC termékeire.
2011. ápr. 14. 20:55
 6/18 anonim ***** válasza:
Mert nem a termékeikre írtam, hanem a weblapjukra. Te a vaginarózsaszín alapon szálldosó pokémonokat minek mondanád?
2011. ápr. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

te miről beszélsz?

[link]


a mac most az egyik legjobb vezető sminkmárka. sminkesek és sztárok használják. árban pedig egy alapozó kb. 12-14ezer ft.

2011. ápr. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
az egy dolog, hogy a legújabb kampányuk ilyen... de az tény, hogy vezető sminkmárka, arról meg nem tehetek, hogy tudatlan vagy...
2011. ápr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
tinip*csásnak inkább az essence meg miss sporty színvonalú dolgokat mondanám... amit te mondtál (max factor) az is csak egy lakossági sminktermék, köze nincs a profeszionális dolgokhoz...
2011. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Aha, ez volt az, ott szálldosnak rajta a kis nyavalyák.. csak az előbb megállt a szemetmeresztő rózsaszín bohócnál.


A smink meg úgy általában a fogyasztási cikkek többsége a lakosság részére készül, ezzel nem értem, mi a probléma. :)

2011. ápr. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!