Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 8-9milis fültágító mennyire...

8-9milis fültágító mennyire fog összemenni?

Figyelt kérdés
2napja kivettem, most talán olyan 4milisre tippelem...elképzelhető,h legalább 2 milire összemegy?
2011. ápr. 12. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
elképzelhető... de mér vetted ki? :D
2011. ápr. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fültágító megy össze? :|
2011. ápr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A lyukra gondoltam, csak elírtam...utólag vettem észre!

Amúgy azért, mert szívesen hordanék fülbevalókat...és mondom akkor ink kiveszem...meg már untam is kicsit!

2011. ápr. 13. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy elbas*ztad mert kell egy jó idő mire összemegy vazzeg... erre akkor kellett volna gondolni mikor a füledbe tetetted...
2011. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jobb később,mint soha ;)
2011. ápr. 15. 19:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Unod már kicsit? Az ilyen minek csinálnak egyáltlaán fültágítást?Divatból csináltad, ez kiderült ennyiből... Pózerek mind.
2012. okt. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Vagy csak rajottem, hogy izetlenseg.;)

Mi bajod van azzal, ha ugy dontottem, hogy nem kell fultagito tobbet...honnan veszed, hogy a stilusom azota mas??? Mi van, ha nem a kulsoseg szamit?? Vagy cdak szeretnek mhnkahelyet talalni es mondjuk nem toleraljak a 10 piercinget?? Jaah..legyek inkabb munkanelkuli...az menobb.:D

na huzza mar el innen.-.-

2012. okt. 26. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!