Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A fültágítónak mi értelme van?

A fültágítónak mi értelme van?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 12. 20:24
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
szerintem szexi!
2011. ápr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De mi benne a szexi? EZt magyarázza már el nekem valaki, mert nekem csak hányingerem van tőle :D
2011. ápr. 12. 20:38
 3/18 anonim ***** válasza:
91%

A gyűrűdnek műkörmödnek fülbevalódnak mi értelme van?


Ha megmagyarázod akk legalább magaddal is megérteted h van értelme sok dolognak.

2011. ápr. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%

És mi értelme van még sok más dolognak? Drog, Alkohol, Hangos zene, Nyaklánc, Gyűrű, Több százezres telefonoknak, piercing, vagy 300ezres laptopra ami azért drága,mert szép.? és még sok sok dolog.... -.-

lányoknak sztem undoritó a tágesz,fiúknak jobban áll,de ami 10cm.nél több.az borzasztó...

2011. ápr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ez már tényleg vicces. :D
2011. ápr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

utolso elottinek:

drog-hogy szabadulj ki a valosagbol

alkohol-feloldodas

hangos zene-feszultseg kiengedese,es partyzas.most kepzelj el egy bulit,ahol mindenki fulhallgatoval tancol.xDD

nyaklanc-hogy nezzen ki valahogy egy ruhaosszeallitas

gyuru-ugyszinten.

tobb szazezres telefonok-rengeteg alkalmazas,jatek van rajuk,szorakozasnak.

piercing-lazadas(egyesek eseteben)/hogy jobban nezz ki a sajat szemedben

300 ezres laptop ami NEM azert draga mert szep-mert okosabb mint egy atlagosabb,tobb a memoriaja,s sokkal tobb mindent lehet rajta csinalni mint egy szimplanal.


es a kerdezonek pedig:

ugyanaz amit leirtam a piercinghez.vagy h ugymond ,,menobbnek'' latszodj.de szerintem is gamat.mondjuk ha ck ilyen 7-10 mm-es nem annyira rossz,meg elmegy.

2011. ápr. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:

társulok, ez olya mint a tetkó azért csinálja valaki mert meg akarja csinálni, még ha fáj is... nem mindenkinek áll jól, de ismerek olyan lányt akinek igen... :D szerintem különleges, de undoríító is tud lenni.. régen nem szerettem, de a barátomnak is az van , és ezért megszeretteem, igaz sokszor útban van

tehát a válaszom, aki meg akrja csináálni annak talán hangulatajobb tőle... vagy nme tudom

2011. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
36%

ma 17:14 -esnek üzenem hogy:


Hát gyürükből is van több milliós, pedig csak egy kő van benne, vagy ééppen vastagabb. szerintem hülyeség.

nyakláncból dettó.

drog - hát gratulálok ahhoz ha te így állsz hozzá "kiszabadulás a valóságból." Hát ez aztán a jó felfogás.

alkohol = oké aláírom, nemkell dögre inni magunkat és minden rendben

telefon szerintem arra való hogy telefonáljunk, a fényképezésre ott a fényképezőgép..

laptop...Nézd meg SONY VAIO... :) Hidd el drágám,szart sem tud, és üti az 500ezret. Mitől? mert ez VAIO. Maximum 1-2gigabájtot beleraknak,vagy egy közepes procit azt csá,amúgy a színektől ien egyedi...és drága főképp. Nekem 130ezrembe volt a laptop, és még is 200x többet tud pl mint a vaio...Úgyhogy megkellet h cáfoljalak.

2011. ápr. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
100%
Vicces lehet egy fültágítós fület harapdálni... :) Egy kicsit morbid.
2011. ápr. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
20%
hülye gyerekek szórakozása ^^
2011. ápr. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!