Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van az h minden osztályb...

Miért van az h minden osztályban van egy-két srác, aki rendszeresen sminkeli magát?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 10:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Érdekes,én még soha nem láttam ilyet,pedig megfordultam már jó néhány osztályban...nem lehet,hogy lányok?:D
2011. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem. Fiúk csak egy kicsit lányosabbak :))
2011. ápr. 13. 10:06
 3/12 anonim ***** válasza:
a barátom csak alapozót használ, de suliba nem használja
2011. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
41%
Jézusom hova fejlődik a világ... Pasinak alapozó meg smink?! :S
2011. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mi ezzel a gond? Legalább ápoltabb lesz a külseje és szebb.
2011. ápr. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Tényleg csodálatos, főleg, akik még sminkelni sem tudnak, és árnyalatokkal elüt a bőrüktől, meg maszatos. Sok ilyet láttam... brr.
2011. ápr. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ilyennel még nem találkoztam, pedig városi vagyok (megyeszékhely).

Férfiak, akik a médiában dolgoznak a felvételek alatt kell púder persze, hogy ne legyen fényes az arcuk, de nekem hétköznapokra sok. Ha problémás egy fiú bőre, van ezer féle arctisztító, tonik stb amitől szép lesz a bőrük és ápolt (alapozó nélkül).

2011. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen csodálkozni!Változik a világ,változnak az emberek.Addig amíg nem árt másoknak hagy csinálja.
2011. ápr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Már régóta sminkelnek a fiúk is, nálunk is vannak sminkelősek. Evvel nem mondtál újat. :D
2011. ápr. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó!

A kérdező nem azt kérdezte, hogy újat mondott -e, és nem azt, hogy ismersz -e olyanokat, akik sminkelnek, és fiúk.. Hanem hogy miért csinálják.



Az én osztályomban nem sminkeli magát senki, de ha már valaki csinálja, csinálja rendesen. Szerintem azért, mert így szebbnek látják magukat, és ha lányosabbak, akkor meg érthető.: D

2011. ápr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!