Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szájfényt/rúzst használ...

Milyen szájfényt/rúzst használtok? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 13. 13:18
 1/5 anonim válasza:

Loréal-Glam Shine, nagyon szeretem, tartós ráadásul jó illata van.:)

Van még egy mentolos Carmex-em is.

2011. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Oriflames very me ajakrúzst,aminek átlátszó a csomagolása. nem drága,de nagyon jó.
2011. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 habibi ***** válasza:

rúzsok- a legtöbb Fleur de Santé-s, nagyon jók, maximálisan megvagyok velük elégedve, van egy Miss Sporty-m, aminek a színe nagyon szép, de nem olyan jó a konzisztenciája, de hát annyi pénzért bűn többet elvárni , és van sok az Avonból- ezeket szeretem és az Oriflame-seket is

szájfényem van azt hiszem 3- egy essence- nagyon csillog és ezért nem jön be, van egy labello- hát mit mondjak, nem szerettem bele és van egy loreál- ezt szeretem, de csak a színe miatt, a szívem inkább a rúzsokhoz húz :)

2011. ápr. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Avonos szájfényeket. Én nagyon szeretem ezeket. vagy Oriflame. Rúzst sosem használok. Labellot vagy más ajakápolót szoktam még.
2011. ápr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Darcy01 ***** válasza:

Én a legújabb Labello Fruity Shine-t használom. Szép rózsaszín színe van, krémes, és az illata is jó.

Avon szájfényt szoktam még használni.

2011. ápr. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!