Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tetoválás fiúknak hol szép?

Tetoválás fiúknak hol szép?

Figyelt kérdés

lábfejen lányos a tetoválás? lábon oldalt? vádlin? Ezeken a helyeken lányos a tetoválás szerintetek?


16/F


2011. ápr. 13. 16:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem mindegy hol van csak ízléses legyen.
2011. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
köldök
2011. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak mert sokak szerint lábfejen oldalt lányos...
2011. ápr. 13. 18:35
 4/9 anonim ***** válasza:
inkább vádlira csináltasd :) aztán ha úgy nagyobb a minta a vádlid aljára, aztán szépen a lábfejre átmehet.
2011. ápr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen tetoválás. Ismerek olyan csávól, aki mikiegeret tetováltatott a vállára, pedig amúgy férfias, az ilyet pl nem tudom megérteni.

Azt kell eldöntened, hogy mit akarsz magadra tetováltatni és miért. Ez a legfontosabb. Szerintem amúgy a felső kar, és a vádli a legférfiasabb, de ezek a hagyományos helyek, azért. Igazából a testalkatodtól, a stílusodtól és a személyiségedtől, na meg valamennyire a választott mintától is függ, hogy férfias lesz-e vagy sem.

De ne haragudj meg, hogy ezt írom, de 18 éves kr alatt én nagyon nem ajánlom a tetoválást. A piercing még nem akkora baleset, mert ki lehet szedni, de ebben a korban még annyit alakul a személyiséged, változik az ízlésed (később is, de ilyenkor még gyorsabban, többet). Igazából még 18 évesen is, de akkorra már legalább úgy nagyvonalakban körvonalazódik az ember ízlése (bár még ekkor is sokat változik). Most lehet soknak tűnik ez a 2 év, de utólag meg lehet, hogy örülni fogsz, hogy mégse csináltattad meg, ha meg még akkor is így gondolod, akkor még mindig megcsináltathatod.

2011. ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a p*ö*c*s*ö*d*ö*n vazzeg...
2011. ápr. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy meg gondold meg mert 70 évesen is ott lesz rajtad, azért pl ha halálfejet csináltatnál az kész röhej lenne...
2011. ápr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem lányos a lábfejre tetováltatni ha a minta férfias. én is most készülök majd a lábfejemre tetováltatni mert szerintem nagyon jól néz ki ott. igaz hogy fáj állítólag de én sosem foglalkoztam ezzel. 8 tetoválásom van 15 éves koromban készült el a legelső és valaki itt említette hogy nem ajánlott ilyen fiatalon tetováltatni mert változik a személyiséged és megfogod bánni. részben igaza van én a nyolcból egyet megbántam. és azt is csak azért mert olyan helyen van ahova nem mindenki csináltatna és nagyon feltűnő. ujjaimon van. szóval nagyon meg kell gondolni hogy hova és mit csináltatsz. én ezt az egyet bántam meg. és sajnos nem tudom eltüntetni mert nincs most rá annyi pénzem. kb 80 ezer Ft. szóval jól meg kell gondolni. de a lábfej szerintem nem gáz nyáron látszik csak amikor papucsban vagy és még jól is néz ki. 18/F
2011. jún. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ha valaki esetleg bele szeretne kötni hogy lézeres kezelésre nem telik de bezzeg új tetoválásokra igen. annak csak annyit írnék hogy ingyen készült az összes! :) ha valamiben tudok segíteni nyugodtan írj privátot akár kezeléssel kapcsolatban akár bármi egyébben szívesen segítek!18/F
2011. jún. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!