Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ha zselés épített körmöt...

Ha zselés épített körmöt csináltatok, az nagyon elroncsolja a körmömet?

Figyelt kérdés

volt már körmöm, de főleg tippes, most úgy gondoltam, hogy rakatok megint körmöt, de nem tudom, hogy mennyire tenné tönkre a körmömet. a tipp után már nagyjából helyrejöttek a körmeim

szerintetek tetessek vagy ne?

(kicsi, kockára gondolok)


2011. ápr. 20. 18:55
 1/4 anonim válasza:

hát azt kell mondjam, sajnos igen...

ha te szeded le és nem körmös, akkor ameddig vissza nem nő a teljes hossza, addig olyan vékony lesz mintha nem is lenne és szörnyen fog kinézni...

2011. ápr. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eléggé :S
2011. ápr. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha a körmös bolyhozásnál és leszedésnél nem reszeli nagyon meg a felszínét akkor nem lesz semmi baja a körmödnek. én pl magamnak csinálom itthon. nemrég keresztbe kettérepedt mert bevertem véletlenül. lereszeltem és semmivel sem volt vékonyabb a körmöm mint általában...csak nagyon kell vigyázni, hogy tényleg csak addig reszeld le a felszínét ameddig a zselé van.
2011. ápr. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

szerintem felrakatom

a saját körmöm sem csúnya, de valahogy igényesebbnek éreztem a műkörmöt :)

2011. ápr. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!