Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csajok! Ti hol tároljátok a...

Csajok! Ti hol tároljátok a körömlakkjaitokat?

Figyelt kérdés

nagy körömlakk mániában szenvedek, és egyre kevesebb helyet tudok biztosítani számukra :). a szekrény mélyére nem szeretném besúvasztani őket, szóval valami praktikus megoldás kéne, ahol látszódik is de nem is úgy néz ki mintha csak beledobálgattam volna :).

Ti hogy oldjátok meg?


2011. ápr. 20. 20:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tisztíts le neki egy polcot mondjuk! Én imádnám, ha egy polc csak a körömlakkjaimmal lenne tele! Bár dolgozom az ügyön!
2011. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

első! az utolsó mondat aranyos volt:D

ha nem jó a polc megoldás akkor a jysk-ben lehet kapni fonott kosarakat pár száz ftért, szerintem abban is jó lenne:)

2011. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
Manikukürös vagyok.Bárhová is teszed a körömlakkjaidat,válassz sötétebb,és hüvögebb helyet nekik,igy sokkal tovább fognak tartani,és nem száradnak ki.Én itthon is felakasztós polcocskán tárolom.
2011. ápr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
most is polcon vannak, kettőt foglalnak el (nem mind körömlakk, egyik polcon a díszítős dolgaim vannak) de már nem fér :/ egyébként köszönöm :))
2011. ápr. 20. 21:04
 5/13 anonim ***** válasza:

obi,100 részes szerszámos láda!

Ki tudod a tetejét pingálni,és a kicsit fakkokba osztályozni tudod a színeket,pl a a rózsaszín árnyalatai,a lila árnyalatai és így...:)

2011. ápr. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is, ez most jól jött, eszembe sem jutott volna. :))
2011. ápr. 20. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:
Akartam írni a Ferreros dobozt, de akkor úgy látszik, hogy kinőtted :D
2011. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én kis műanyag kosárkában, szívecske alakja van és lyukacsos. De azok úgy nagyjából mehetnek a kukába. Azt a hármat, ami használható, a fiókba hajítottam. :D

Amúgy nem érdemes sok körömlakkot venni, mivel több, mint a fele beszárad, elég nagy pénzkidobás szerintem. :D Tapasztalat. :( Inkább vegyél néhány nagyon kedvenc alapszínt (azokból még keverhetsz is új színeket). Ha meg mindig más színt akarsz, jobban jársz, ha körmössel kifesteted, végeredményben talán még úgy is kevesebbre jön ki. @_@"""

2011. ápr. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit,micsoda probléma!Gyorsan jelentkezz valami valóság showba!
2011. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

végülis igazad van : )))

egyébként nem azért írtam mert akkora probléma, csak érdekeét hogy más hogyyan oldja meg,ennyi :DD

2011. ápr. 20. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!