Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Alapozóhoz melyik a jobb:...

Alapozóhoz melyik a jobb: ecset vagy szivacs? és mért? Ki melyiket használja?

Figyelt kérdés
köszönöm:)
2011. ápr. 20. 21:03
 1/10 anonim ***** válasza:
sminkes vagyok,és ecset,mert pontosabb:)
2011. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
én szivacsot használok
2011. ápr. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az ujjad.
2011. ápr. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:D sokféle lehetőség.. igazából régen ujjal csináltam de most nem folyékony az alapozóm szóval nem a legkényelmesebb nemek.. am maxfactor miracle touch -ot használok:D ha valakinek mond ez valamit:D

és köszönöm az eddigi vlaszokat:)

2011. ápr. 20. 21:12
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szivacsot használok, mert nincs alapozóhoz való ecsetem.
2011. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez igazából több dologtól függ.

Alapozótól is függ, hogy mivel jobb felvinni és attól is, hogy milyen hatást szeretnél elérni.

Ha ecsettel dolgozol akkor ujjal is rá kell segíteni, mert az ecset önmagában nyomokat hagyhat.

Szivaccsal is lehet. De ezeket a könnyedebb, vékonyabban fedő alapozókat nem érdemes szivaccsal.

Valamennyire ismerem az alapozót, amit írtál de én ilyennel még nem dolgoztam. Ki kellene próbálnod melyikkel tudod szebben felvinni és neked miként könnyebb.

Én mindegyik technikát használom, nem tudnék egyet kiválasztani, hogy melyik a jobb. Nem mindegy milyen típusú alapozóval dolgozol vagy milyen sminket készítesz.

2011. ápr. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. ápr. 21. 10:11
 8/10 anonim ***** válasza:
én ujjal. (valahol hallottam hogy a kézmeleg jó a pigmenteknek vagy mi :D de lehet h ez baromság..)
2011. ápr. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem köszönöm..:)
2011. ápr. 21. 14:25
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia :-)


Ha magam sminkelem általában a kezemmel dolgozom el az alapozót (gyorsabb), de ha mást sminkelek általában ecsetet használok. (ez függ az alapozó típusától is, pl. hab, kompakt, krém stb.) Nem szeretem a szivacsot (folyékony alapozónál), mert felszívja nagy részét a termékeknek.

Az ecset precízebb.

2011. ápr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!