Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a különbség a 25ezres és a...

Mi a különbség a 25ezres és a 42ezres Rayban napszemüveg között?

Figyelt kérdés
Találtam kettőt is ami tetszik,persze más fazonú mindkettő.A lencse miatt,tehát az UV szűrés miatt más árkategória,vagy csak a fazon miatt?Az Uv szűrése miatt veszek ilyen drága napszemüveget,de ha a lencsék között nincs különbség akkor az olcsóbbikat venném meg.
2011. ápr. 29. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nincs különbség. És amúgyis amiatt kerül többtízezer forintba, mert márkás. Én bevizsgáltattam az 1200ft-ért h&m-ben vett napszemcsimet és kiderült, hogy valóban annyira uv szűrős, mint ahogy ráírták. Ingyen bevizsgálják amúgy sok helyen (vagy kb egy ezresért, ami szerintem megéri). Úgyhogy azért vezsel drága napszemüveget, mert Rayban, nem azért mert az jobb, ne áltasd magad.
2011. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilván mindegyik Uv szűrős,de szerintem ezek az olcsók igen csekély arányban,szűrik a káros fényeket.Én legalábbis érzek különbséget a retro márkáju napszemüvegen,és a police márkáju szemüvegemen.A retró(ami 7000ft volt),ha belenézek a napba,hunyoritásra ösztönöz,a police simán beletudok nézni a napba(ami 25ezer vot)...én éreztem a különbséget.
2011. ápr. 29. 19:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az tényleg rossz minőségű akkor, de mondom, be lehet méretni optikussal, hogy mennyire uv szűrős, és nem feltétlenül az ártól függ. De persze olyat vegyél, amilyet szeretnél, nekem is van drágább is olcsóbb is, csak ne hidd, hogy a 25 ezret azt az uv szűrésre adod ki... Amúgy persze vannak fokozatok, ezt fel is tüntetik a napszemcsihez mellékelt cetlin. Pl zara napszemüvegen az volt, hogy leggyengébb fokozat, a h&m-en pedig normál, nyári (nem extra erős, tehát pl síeléshez és hajókázásra, ahol vissza is verődik arra nem jó). Szóval tényleg nem az ártól függ...
2011. ápr. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi.Ugy is az ofotert-nál fogom megvenni,majd kérek felvilágosítást....végül is azért vannak:-)
2011. ápr. 29. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Aki itt osztja neked az észt annak üzenem: azért mert nem telik neki raybanre(ahogy nekem se) még nem vacak. A legjobb napszemüveg márka, nem hiába hordják a világsztárok. Én is akarok majd egyet venni.
2012. jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!