Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Csak nekem ilyen, vagy másnak is?

Csak nekem ilyen, vagy másnak is?

Figyelt kérdés
Általában úgy szoktam sminkelni, hogy rögtön a szempillámnál festem ki a szemhéjam.(szemceruzával) Este fürdés után lemosom szemfestéklemosóval, de reggel felkelek, és látom hogy a szemem alatt tiszta festék, tökre el van folyva. mitől van ez? pedig rendesen lemosom a sminket. mit lehet ellene csinálni? azért aggódok, mert azt hallottam, ettől jobban ráncosodik az ember. ez igaz?
2011. ápr. 29. 21:32
 1/9 anonim ***** válasza:
nem mosod le rendesen a sminket
2011. ápr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
a sminktől alapból ráncos leszel, ha nem minőségit veszel. ez alatt nem a max faktort meg a rimmelt kell érteni (ami már kicsit drágább), hanem a még sokkal drágábbat (pl: Chanel, Lancome, stb..), de attól is ráncos leszel.. szóval inkább ne használj sminket. a szemceruzát meg valószínűleg nem mosod le mindet ezért olyan a szemed.
2011. ápr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Attól, hogy a Chanel vagy a Lancome drága, még egyáltalán nem olyan jó. A MAC az igazi! :)


Amúgy igen, nem mosod le rendesen a sminket.

2011. ápr. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. akkor inkább nem kéne sminkelni magam? MAC az valami rövidítés, vagy ez az igazi neve, mert még nem hallottam róla. hol kaphatok olyat?
2011. ápr. 30. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:

21:54-es vagyok

Sminkelni sminkelheted magad, ha úgy érzed magad szépnek, de ha smink nélkül is szép vagy, akkor semmi értelme sincs, hogy kikened magadat.. :P A MAC az egy drágább márka, Budapesten sztem van ilyen bolt (nem vagyok Bp-i). Asszem egy MAC rúzs is kb 4-5 ezer Ft, és hasonló árúak a többi sminkjei is. De jó minőségűek, úgyhogy szerintem megéri az árát :)

2011. ápr. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

szhelyen hol tudok ilyet venni?( mivel én sem bp-i vagyok :D)

de maúgy sztem ha nincs rajtam egy kicsi szemfesték, akkor elég viccesen nézek ki xd.

2011. ápr. 30. 12:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Sehol,MAC csak Bp-n van.
2011. ápr. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

hát szerintem, nem leszel tőle ráncosabb. egyszer úgyis ráncos leszel és a smink nem segít erre rá.:)

ha jól lemosod alvás előtt és mondjuk otthonra nem vagy kisminkelve nem leszel ráncos...

szerintem az ujjaddal óvatosan dörzsöld a szemhéjadon azt a részt ahol kiszoktad húzni. :)

2011. máj. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

abban bízok, hogy jó állásom lesz, és ha nagyon korán ráncosodok, akkor majd megplasztikáztatom XDDD

2011. máj. 15. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!