Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiúk (/lányok) mit gondoltok...

Fiúk (/lányok) mit gondoltok a lakozott körmökről?

Figyelt kérdés

Főleg 16-20 évesek válasza érdekelne.

Mi a véleményetek ha valakinek piros,sötét barna,fekete ó esetleg franciás a körme? vagy jobban tetszik ha csak sima átlátszó lakk van rajta?

előre is köszi :)

16/L


2011. máj. 3. 18:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Bocsi nem vagyok 16-20 között, de nekem nagyon tetszik ha egy lánynak festve van a körme.

24/L

2011. máj. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%

Olyat nem lehet választani, hogy ne legyen rajta semmi? :D


17/F

2011. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1. semmi gond,köszönöm a választ,én is szeretem :D

2. de olyat is lehet :DD csak én szeretem ha legalább egy átlátszó van rajta,mert úgy kisebb eséllyel törik :)

2011. máj. 3. 18:46
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Ez több dologtól függ.

Milyen ruhához "viselik", milyen a köröm, milyen a lakk, milyen a minta.

Prezentálok SZÁMOMRA pozitív, illetve negatív példákat.

Pozitív (szerintem szép):

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Negatív (szerintem csúnya):

[link]

[link]

[link]


Szóval sok múlik a körmön (neee tövig rágott, ápolatlan, egyenletlen, beszakadt köröm legyen, mert azon SEMMI nem áll jól, illetve némely színeknél a hosszra is érdemes figyelni - túl hosszú körön ízléstelen a túl sötét lakk, túl rövid körmön béna, erőltetett a francia manikűr), a körömlakkon (M I N Ő S É G), a felvitel technikáján (egyenletesen, ne túl vastagon, egyébként a megfelelő minőségű körömlakkot elegendő 1 rétegben felvinni), fontos, hogy álljon az adott szín összhangban az öltözködéssel.


Pár színtől én személy szerint tartózkodnék (túl pirosas piros - jobban nem tudom kifejezni -, rikító színek, citromsárga, narancs...)

2011. máj. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
köszönöm :) a prezentálás 'pozitív' részei tényleg szépek :D
2011. máj. 3. 19:03
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

;)) Egyébként nekem a két első a kedvencem. :)

Vadabb korszakomban használtam erősebb színeket, de azokat is el lehet szépen, igényesen készíteni.

2011. máj. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem is nagyon tetszenek, főleg a rózsaszínes piros, amilyet az egyik válaszoló linkelt, a sötétbarna, a világosbarnás-drappos, a rózsaszínnek több árnyalata.1

16L

2011. máj. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 nebula ***** válasza:
33%

imádom kifestve *.* nekem lassan az lesz a termeszetellenes ha nincs valami a körmömön -.-'


17/L

2011. máj. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ápolt,kifestett köröm nagyon szép,az igényeségre utal.

Én mindig kifestem,pirosra meg feketére nem festettem,a visszafogottabb,világosabb szineket kedvelem én

16/L

2011. máj. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Szeretem néha feketére festeni, csak mikor töredezni kezd úgy már csúnya :( Ha átlátszóval festem nem látszik annyira, kedvencem a színtelen csillogós, főleg ha körömerősítős. A műkörmöt nem szeretem, főleg mikor 3-4 cm hosszú... és hegyes :S

De a visszafogott festék vagy műköröm tud szép lenni ;)

2011. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!