Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik körömlakk a legtartósabb?

Melyik körömlakk a legtartósabb?

Figyelt kérdés
Eddig műkörmöm volt, de most leszedettem és amik nekem vannak körömlakkjaim(Essence, Sh-e)nem valami tartósak:S Eléggé idegesítő, hogy minden 2. nap újra kell lakkoznom őket főleg így, hogy eddig nem kellett ilyennel bajlódnom. Tehát tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy kinek melyik körömlakkmárka jött be:)
2011. máj. 3. 18:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak ilyen márkás körömlakkjaim...És nekemis nagyon hamar lekoptak:S

igazából nincs olyan húú de tartós körömlakk talán a Moyra..:)

azok nagyon jó fajták de pl ha körömfestés előtt kör reszelővel lereszeled a körmödet a körömlakk sokkal jobban megtapad és igy tartósabb is lesz...:)

2011. máj. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Chanel tuti fennmarad! Csak hát borsos ára van.
2011. máj. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Avon nailwear. Nekem eddig csak ez vált be tartósság szempontjából. Ha nem takarítok/mosogatok sokat, akkor ez egy hétig is fent van.

Persze biztos vannak más szuper minőségűek is, de én ezt megfizethetőnek gondolom.

A mostani katalógusban akciós is megújult csomagolással, most láttam épp:)

23/n

2011. máj. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Ramcse válasza:
Sissi.És Moyra..Meg van ilyen QY-s körömlakk:DDDD
2011. máj. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 WeaselLizbeth.<3 ***** válasza:
Nekem eddig a Maybeline Colorama bírta a legtovább, kb másfél hétig simán fennvolt :)
2011. júl. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A Moyra és a Lora az a kettő,amit ha 4 rétegben kensz fel,akkor sem fog kinézni normálisan...Ráadásul nekem 1 hét alatt beszáradtak a lakkjaim,és egy "csomócska" keletkezett benne...Ezt a kettőt senkinek sem ajánlom!

Aztán jön a QY és a Rose Nail.Ezek már "normálisabbak".Mind a kettő áron alul van,de nem túl tartósak.Van ennél jobb választás is!

Most már jöhet a Lovely és a Miss sporty.Ezek tartósabbak,de nehezen száradnak,viszont ezek is olcsók.

Ezeket követi a S-he,az Essence colour&go,és a Maybelline Colourama.Ezek eléggé tartósak,de annyira nem olcsók,de megvehetőek :) (1000 Ft a S-he,800 Ft az Essence,600 a Maybelline)

Remélem segítettem! :D

2012. okt. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
maybelline colorrama nálam egyáltalán nem vált be. Mikor már 1. nap kifestettem. Délutánra más vége is volt. Nem jött le teljesen persze, de eléggé lekopott. Nem váltak be. Viszont nekem eddig legjobban a catrice és a s-he körömlakkok váltak be
2014. júl. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!