Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Voksán Virágnak tetoválva van...

Voksán Virágnak tetoválva van a szemöldöke? Hogy lehetne nekem is ilyen?

Figyelt kérdés

Vagy ha nem akkor milyen eljárással nézhet ki így?

Képek:

[link]



[link]


2011. máj. 4. 14:55
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon vékonyra ki van szedve, és kiszínezve ceruzával. úgy látom.
2011. máj. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
Sztem ne akarj ilyet, mert undorító :S ink kozmetikus szedje ki neked. Tudod, fő a természetesség :D
2011. máj. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de én már másfél éve szemceruzával huzom ki a szemöldököm és már unom.azért gondolkozom a tetováláson, csak nem merem beválali mert félek h aztén nem fog tetszeni vagy csunya lesz :/
2011. máj. 4. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:
hát ezt szemceruzával kell. a tetoválás meg szerintem undi, mert ahhoz az egészet kiszedik. de látod, neki sincs mind kiszedve.
2011. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem láttam még nőt aki ne bánta volna meg a szemöldöktetoválást, szerintem azt semmiképp ne csináld. Sokszor ronda lesz, főleg a szín, na meg az ember előbb vagy utóbb megunja a formát és másfajtát szeretne...
2011. máj. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok a tetoválás híve, de lyenre, mint a képen simán megcsinálják neked tetoválással. És az se igaz, hogy ahhoz ki kell szedni az egészet, mert nem kell, nagyon sokmindenkinek alá tetoválják. Amúgy elviszed a képet egy olyan helyre, ahol minőségi sminktetkót csinálnak, és megcsinálják neked ilyenre.

De amúgy nekem ritkás a szemöldököm, úgyhogy sminkelésnél kicsit kihúzom szemöldökceruzával, inkább ezt javaslom, mert ha esetleg a jövőben nem fekete vagy nagyon sötét barna lenne a hajad, vagy bármi más oka van, akkor ugye a tetoválás akkor is marad, legfeljebb kicsit fakul.

És az is hozzá tartozik, hogy az utcán nagyon nagyon kevés olyat látni, akinek valóban jól sikerült a szemöldöktetoválása, mondjuk az is igaz, hogy van olyan, akire tényleg azt mondom, hogy wow..

Egyébként mivel azért a magyar sztárok nem akkora sztárok, mondjuk felvehetnéd vee a kapcsolatot és megkérdezheted, hogy tetovált-e és a igen, akkor kivel, hogy csinálhatta. Lehet, hogy van olyan fórum is, ahol válaszol. Szerintem tuti jólesik neki, ha szépségtanácsot kérnek tőle... Vagy szimplán ha csak az utcán látsz valakit, akinek szép, azt is megkérdezheted.

2011. máj. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!