Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen szempillaspirál van,...

Milyen szempillaspirál van, ami olcsó (1000 Ft körüli) És szép hosszú és fekete lesz tőle a szempillám és nem ragad össze? És Rossmannba lehet kapni.

Figyelt kérdés
2009. márc. 11. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
Miss Sporty. Mivel olcsó, én kettőt szoktam venni: egy hosszabbítót és egy dúsítót, és együtt használom. Először a hosszabbítóst, aztán pár perc múlva a dúsítót. Mindig dicsérik a pilláimat:)
2009. márc. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi, és, ami nincs így külön? És pontos nevet, ha tudsz meg más tud mondani akkor úgy vagy pl: Astor és, hogy milyen színű a tubusa vagy valami :-)

Amúgy köszi, kipróbálom ;-)

2009. márc. 11. 14:22
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

AVON SuperSCHOCK szempillaspirál. Szerintem fantasztikus, rengeteg félét kipróbáltam már és ez nagyon bejött, mióta ezt felfedeztem (már több mint egy éve) nem is kísérletezek mással. Fekete árnyalat. Szerintem spirált csak egy rétegben szabad használni, több rétegben vastag és csomódosik.

Ez akciósan 1.200.- Ft körül szokott lenni. Mindig akkor veszem, amikor akciós, de általában minden második katalógusban az. Szuper kefés, sűrű és vastag az ecsete.

2009. márc. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi :-)
2009. márc. 11. 15:25
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy esetleg essence:) nekem bevált
2009. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Miss Sporty! Nekem a sötétkék asszem XXLong talán a neve, de most Miss Sporty rózsaszín dobozos világoskék kupakú vízálló van! Bejön!!
2009. márc. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
AVON cOLOR TREND
2009. márc. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A mostani AVON katalógusban akciósak a szempillaspirálok. A SuperShock kiváló, és most 1.099.- Ft-ért meg tudod venni.
2009. márc. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!