Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a vélemyétek a Bourjois...

Mi a vélemyétek a Bourjois sminkekról?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalaitok?És kb. mennyibe kerülnek?
2011. máj. 28. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én imádom őket!

Amit belinkeltem, olyanjaim vannak: pirosító, hab állagú alapozó és szempillaspirál. Nem olcsóak, ezek olyan 3-5 ezer Ft között voltak, de jó minőségűek, és kellemes őket használni. A pirosítónak isteni jó illata van, minden reggel jobb kedvem lesz tőle, ahogy a kis ecsettel, ami benne van a dobozban, felviszem.

Bővíteném még a kollekciómat szemhéjfestékkel, csak sajnos most nem állok úgy anyagilag...

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szájfényei jók lennének, de mindig rossz ecsetet csinálnak hozzá, egyikkel sem lehet elkenni szépen, egy normális szivacsos aplikátor kéne nekik.

A körömlakkjai szépek, de valójában az egyik legrosszabb minőségűek, 1 nap után megpattannak, úgy ,hogy az egyik legjobb professzionális minőségű alapozó és fedőlakk van rajta. Egy másik márkám sem csinálja ezt, az NYC is sokkal jobb.

2011. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ mindkettőtöknek:)

Furcsa két,teljesen különböző véleményt olvasni...a körömlakk az nem gond,mert zselés körömlakkot használok,a szájfény érdekelt volna,jónak tűnt...első válaszoló,örülök,hogy neked beváltak:)

Ki fogom majd próbálni,azt hiszem egy alapozót,és egy szempillaspirált:)

2011. máj. 28. 18:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! nekem alapozóm van (healthy mix)

Nagyon-nagyon jó minőség! Jól fed, mégsem maszk hatású. Habár a B. a Chanel "kistesója" úgyhogy.... :)) Nem bóvli termékekről van szó.

2011. máj. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen én írtam a szájfényeket..biz isten..itt van előttem ez az új 3d hatású..de hogy mi a f..szomat akartak ezzel a műanyag , szív alakú felvivővel, hát ezzel mindent csinálhatsz, de hogy a szádra nem kened..ezért mindig ecsettel kell felvinnem..a másik meg egy régebbi fajta,,annak meg ecsetje van, de ez meg csak maszatol mindenfelé.
2011. máj. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is van pirosítóm meg szemhéjfestékem.mindkettőnek isteni színe van,és a pirosítónak tényleg jó az illata.bár én húzósnak tartom azért,de én a pirosítót nem csak pirosítónak hanem szemhéjfestéknek is használom és arra is nagyon jó(:
2011. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!