Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyire fáj a fültágítás?

Mennyire fáj a fültágítás?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság. És ha már írsz,írd le a véleményed róla,hogy neked van-e,ha igen milyen,és csináltatnál-e?
2009. márc. 19. 15:07
1 2 3 4
 11/40 anonim válasza:
60%
Én már sokszor újrakezdtem,mert volt olyan,hogy kiesett a fülemből pl. a nyalóka...merthát annak a mérete volt csak jó.Volt olyan,hogy majdnem elájultam,annyira fájt...3-4 nap alatt tágítottam 4mm,re például.Aztán elegem lett és kivettem,hagytam,h benőljön.Újra elkedtem,és mivel lassabban csináltam,tényleg nem fájt.Most 6mm ,de ennél nagyobbra nem is akarom.
2009. júl. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%

simán tudod magadnak tágítani :D

csak kis kreativitás kell...

2009. aug. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim válasza:
100%
simán tágíthatod magadnak van készlet amiben egészen kicsitől viszonylag nagyig vannak, ha nem kapkodod el nagyon minimális lesz a fájdalom. énis magamnak tágítom nem voltam semmi pc-snél.
2009. szept. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim válasza:
100%
Jelen pillanatban egy 4mmes fültágítóval küszködöm. Annyira fáj, hogy megszülök... Tényleg nagyon nagyon... Már az ájulás határaival küszködöm és nem viccelek. Jegeltem, tettem rá lidocaint, tettem rá síkosítót is. Semmi sem használ. És ez csak egy picike 4mmes és ettől nagyobbra sose szeretném tágítani, mert még 5mm is elmegy, de már túl nagy. Szerintem a nagyon az eléggé ocsmány, de a kicsivel semmi bajom sincs. Nem tudom mihez hasonlítsam ezt a fájdalmat... Most járok 2.5mmnél, szóval mér csak 1.5mmel kell, de szerintem az egy hét alatt, ha meglesz, mert semmi kedvem és értelme nincs annak, hogy össze esek úgy fáj... És nem túloztam.
2009. okt. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim válasza:
31%
Hogy mennyire fáj?ahogy már emlitették attol függ hogy milyen gyorsan és milyen eszközzel csinálod. nekem mind a 2 fülem 10es volt bennük egy 4es tágito és ahogy megvettem a 4 10eset a mammutba vettem mellé mindjárt egy ecsetet a 100 méterre lévő festékboltban és a moszkvatér közepén csináltam a 4es lyukakbol 10eset kb 4perc alatt csináltam meg akét fülem igy valojában fájt. de szépen lassan haladva egyáltalán nem fáj. biztos van müanyag ecseted otthon amilyet az iskolába kértek általánosban az a leg jobb eszköz amit én használtam eddig lefertötlenited benyálazod és igy csuszik és nem fáj annyira.
2009. nov. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
*2 10eset
2009. nov. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim válasza:
49%
hm, én elöször tollbetét siman bement aztan ecset bentvolt félorát talann aztan be a 6 os tági, mindezt egy delutan tegnap kezdtem ma 6 os, holnap meg folytatom had pihizzen:), jön vastag tollkupak vastagabb toll stb
2009. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim válasza:
jah es, kilehet birni
2009. dec. 31. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim válasza:
52%
Én most nyomtam át rajta olyan 5 millimétert. :D Most fáj..eléggé. :D Meg be is pirosodott,de ne vészes. Csak mikor átnyomom,nekem olyan hogy egy kis rész így kipöndörödik vagyis mintha kihúzták volna a fülemből a bőrt,így rajta van,körbefogja a cuccot(most egy rotling kupakja van benne). :D De holnapra elsimul. (:
2010. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ha fogsz 1 nyalókapálcikát, és mindig tekersz rá plusszba szikszalagot, és akkor nem is lesz hülye formája:)
2010. márc. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!