Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mit csinálhatok és mit nem,...

Mit csinálhatok és mit nem, ha rajtam van a gyűrűm?

Figyelt kérdés

Mindig leveszem, ha tudom, hogy víz érné, de már elegem van belőle.

Ezüst gyűrű, kövekkel (amik üvegből vannak, vagy miből ((ezt onnan veszem, mert nagyonnagyon olcsó volt)))

Így néz ki:


[link]


Fürödhetek benne? Fogmosás, kézmosás? Szerintetek?

(bocsi a kategória miatt, nem nagyon tudtam máshová rakni :$, végül azért ide, mert ez a jeggyűrűm)


2011. jún. 7. 17:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
Ki fognak belőle peregni a kövek, ha nem veszed le. Egyébként nagyon szép gyűrű.
2011. jún. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sem a víznek, sem az üvegnek nem lesz baja a víztől, sem a tisztálkodó és mosó szerektől, erős vegyszerek azért ne érjék, de gondolom, olyasmihez úgyis csak kesztyűben nyúlnál.Idővel az ezüstnek tompul a fénye, ilyenkor szódabikarbónával kell átdörzsölni és újra fényes lesz.
2011. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hasonló volt nekem is. én egy évig hordtam, nem vettem le, csak akkor ha sütit gyúrtam. aztán végülis azért kellett levenni mert lefogytam és nagy lett az ujjamra:)
2011. jún. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem otthon pl. felesleges viselni. :D (engem mondjuk zavar is, és anyám is hazaér, első dolga levenni az ilyeneket)

Én még kézmosáshoz is leveszem, nem azért mert a gyűrűimet féltem annyira, de szerintem elég kellemetlen mikor alatta pang a víz, hát még ha vegyszeres is! :O

De gyakorlatilag mindent lehet vele, erősen maró dolgokat ne. Viszont ilyen köves-szögletes valami könnyen beleakad mindenbe, és az se kellemes.

2011. jún. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

OFF

Jó ég, azt hittem a kérdés alapján, az lesz a leírásban hogy ha nincs rajtad a jegygyűrűd szoktál flörtölni, randizni vagy valami, és gyűrűvel nem rosszabb-e ilyesmit csinálni :D


ON

Én szoktam kezet mosni köves gyűrűvel az ujjamon, még egyiknek sem lett semmi baja sosem. De fürdéshez leveszem, ezt szoktam meg. Gondolom ugyanúgy semmi baja nem lenne a tusfürdőtől sem. De a mosogatószer miatt mosogatáshoz leveszem.

2011. jún. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, nem azért hordom, hogy mindenkinek mutogassam, hanem mert olyan embertől kaptam akit nagyon szeretek, szóval a nap minden percében hordom
2011. jún. 7. 18:06
 7/13 anonim ***** válasza:
3. vagyok, szerintem hordhatod is. :) utolsó én is azthittem először :D
2011. jún. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem felesleges mindig levenni a gyűrűt, max akkor kellene ha erős vegyszerrel akad dolgod.

Páromtól kaptam egy karkötőt és én csak fürdésnél veszem le, mivel akkor mindig beleakad a törölközőbe és félek, hogy elszakad, de ha mást csinálok akkor nem.

2011. jún. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
szia! akkor én leszek az ellenpélda. Csütörtök este fél 10-kor kaptam meg a gyűrűt. tegnap, tehát hétfőn fél 7-kor már az ékszerésznél volt javításra. munkahelyemen kihullott a kő belőle. pedig éjszakára levettem, nem mosogattam, fürödtem vagy takarítottam benne. tehát itthon lényegében nem is volt rajtam, csak ha nem csináltam semmit délután ill. munkahelyen. Remélem, hogy ez egyedi, de azért bosszantó. ezek után nem biztos, hogy sűrűn merem majd hordani.
2011. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

húzd át átlátszó lakkal, és akkor tuti a tartás! nehezebben is kopik, stb.


amúgy meg könnyen kipotyognak a kövek, nekem a csupakő swarovski gyűrűmből esett ki kettő, visszavittem, persze megcsinálni nem tudták, és ott mondta az ékszerészcsaj, hogy húzzam át színtelen lakkal!


amúgy gyönyörű gyűrű!

2011. jún. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!