Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írnátok tucat parfümöket?

Írnátok tucat parfümöket?

Figyelt kérdés
pl. a puma flowing az?
2011. jún. 7. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
én a pink sugar-t veszem észre sok emberen és engem néha már kicsit irritál hogy 5 méterről is simán érezni.
2011. jún. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát pink sugart megerősítem, a buszon a csajok fele attól szaglik és nagyon nem az esetem, szóval megjegyzem. Ugyanez az olcsóbb változata, nature star vagy ilyesmi, az több ilyen gyomorforgató szagban kapható, de messziról nem érezni, úgyhogy nem tudom mennyire elterjedt, elég sok embert tudok, akinek van.

Az olcsóbb, dm-es, Rossmannos változatok is.

Pasiknál az aqua di gio.

A régebb óta létező avonos illatok közül is van pár, amit nagyon sokan használnak, gondolom ezt is inkább az ára miatt (bár újabban nem olcsó ez se, azt néztem épp)

B.U., szintén az ára miatt.

Drágábbak közül talán a nina ricci-k felkapottak, meg az escada némelyik illata (na utóbbiakból van kedvencem nekem is)

Ja és az Avril Lavigne, meg Hannah Montana meg tudom is én még mik, főleg a fiatalabbaknál.

2011. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja még a Dolce Gabbana Light Blue is. :D
2011. jún. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, várok még :)

de pl. a Puma is az?az is érdekelne :)

2011. jún. 7. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a playboy ami nagyon tucat!!!

Mostmár a régi is "menő",amit 100ft-os boltokban is lehet kapni 4-500 ft-ért!!Borzasztó pacsuli,attól inkább az új fajta jobb!

Előzőnek:Szerintem is a Hanna Montana is tucat,de az Avril nem,mivel nem egy olcsó dolog!Leárazáskor volt a DM-ben 5000ft! Egyébként 9000 és ehhez képest a tucat pink sugar,és hannah meg playboy sokkal olcsóbb!

2011. jún. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
puma flowing rohadtjó:DD nekem is van :DD meg egy ismerősömnek, és tényleg jóillatú szóval nem érdekel ha esetleg tucat
2011. jún. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

bocsi, ez off lesz:

egy drága parfüm is lehet tucat... remélem nem a válaszok alapján fogsz lemondani olyan illatról ami tetszik:D

2011. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen, h tucatparfüm. Ami tetszik na és persze amire van pénzed azt vedd meg. :D
2011. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor én tucat vagyok:)

pink cookie(pink sugar utánzat, csak 2ezerbe került):D

és far away a kettő kedvencem a parfümjeim közül

de én ha azt mondanák a szemebe hogy szar szagom van tőül, akkor is fújám, mert én ezt a kettőt imádom magamon.

am nincs lyan hogy tucat, mert minig más a "tucat", atól függően hogy ki hogy terjeszti hogy "ennek de jó illata van", és akkor terjed-terjed.szval változó:)

2011. aug. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!