Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyári sminkeléssel kapcsolatba...

Nyári sminkeléssel kapcsolatban tippek? (Bővebben)

Figyelt kérdés
Tehát az a gond, hogy nagyon zsíros a bőröm még télen is. Tisztában vagyok vele, hogy nyáron nem jó alapozót használni vagy csak valami könnyebb hidratálós alapozót, de sajnos az az én bőrömre nem valami jó:S Könnyen megizzad a homlokom is még ha összegumizva hordom a hajam akkor is. Arra lennék kíváncsi, hogy mégis melyik alapozó lenne jó az én bőrömre? Alapozó nélkül azért nem szeretem a bőröm mert egyenletlen a színe és még erőteljesebben fénylik. Esetleg arckrémet is ajánlhattok ha tudtok olyat ami tényleg segítene a bőrömön(inkább mitesszeres nem pattanásos)és egyenletesebbé tenné a felszínét, mert akkor talán tudnám mellőzni az alapozót:) Ja és még kíváncsi lennék, hogy milyen szemhéjtus, szempillaspirál és szemhéjfesték vált be nektek ami bírja ezt a hőséget:))
2011. jún. 7. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem is zsíros a bőröm és olyan alapozót még nem találtam ami hosszabb ideig matt maradt volna. tehát mindig púdereznem kell. de ami viszonylag bevállt nekem az a revlon colorstay kombinált/zsíros bőrre és az essencenek a hab állagú alapozója. persze így is kell púdert használonom szinte 2 óránként de nem vészes. a revlont akkor használom ha tökéletes sminket akarok mert az egy kicsit "nehezebb" és profibb mint az essence.én zselés és vízálló essence szemhéjtust használok(sun club) nem muzdul el egész nap, sőt este is úgy kell ledörzsölni. jó ha használsz szemhéjalapozót is, én pl most a Mac-nek a paintpotját használom egész nap kitart a sminkem. szempillaspirálból én nem szeretem a vízállót simát használok de nem szokott elkenődni ez sem. nekem Maybelline XXL van
2011. jún. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kenek magamra púdert, hát akkor nekem is fénylik az arcbőröm, ilyen tipus vagyok. Olyan akkor egy idő után az arcom, mintha be lenne olajozva. Én a max factor colour adapt alapozót használom és a maybelline dreammat púdert. Természetes hatása van a púdernek, nem úgy nézek ki tőle, mint akin maszk van. Szempillaspirált mindig mást veszek. Jelenleg: Maybelline the falsies volum express van (ezzel műszempilla hatást érünk el, nagyon dúsítja a pillákat). Szemhéjtusom mindig az Astor fekete vízálló szemhéjtusa, nagyon könnyű vele dolgozni. Szemhéjfestékem az többféle van, hagy ne soroljam, mert rengeteg van. :))
2011. jún. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 popcorn9 válasza:
Nekem is ugyanolyan zsíros a bőrőm télen nyáron ezért mattitó arckrémet használok és ettől nem lesz olyan zsíros és fénylő.Alapozót én nem szoktam csak kőpúdert mert az jó a zsíros bőrre és a patik ellen tonic: a clean&clear tonic ami a miteszerek ellen is jó .Nekem eltüntette.Pedig nekem is van az arcomon sok pattanás.
2011. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!