Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Fiuknak hogy tetszik a műköröm?

Fiuknak hogy tetszik a műköröm?

Figyelt kérdés
2011. jún. 7. 21:58
1 2
 1/12 Dymo ***** válasza:
Nekem,és szinte az összes ismerősömnek nem tetszik!
2011. jún. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Számomra értelmetlen.
2011. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
majdnem minden csajon van, de a pasik többségének nem tetszik. minek még egyel több műanyag?
2011. jún. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nagyon ronda. Újonnan is, nemhogy még mikor lenő...


23/F

2011. jún. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Gusztustalan.

16/L

2011. jún. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 hot_kiss ***** válasza:
Ellenei is, mellette is, de vannak ennek is kúltúrált határai. Mint mindennek.
2011. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és nincs műkörmöm, de női szemmel az ízléses, szépen elkészítettek tetszenek, azok közül is leginkább azok, amelyek természetesebbek, nincs olyan műanyag hatásuk. Linkelek pár képet, h lásd, mire gondolok.

Ezek tetszenek: [link]

[link]

[link]

Ami nekem már sok (főleg ezeket a nagyon hegyeseket tartom csúnyának)

[link]

[link]

[link]

Egyébként egyetértek azzal, aki azt írtam, h csúnya, mikor a zselés köröm már lenő. Valóban igénytelennek hat.

20/L

2011. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem tetszik.
2011. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszett, de egy fiú sem dicsérte meg, a barátomon is látszott, hogy nincs oda érte, de nem mondta, nem akart megbántani. Hanem amikor leszedtem! Akkor kitört belőle, hogy mennyire nem szerette, és örült, hogy megszabadultam tőle.
2011. jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, mert egy nő hihetetlen igényes lesz tőle, és látszik, hogy ad magára. Nem rég láttam egy nőt, akinek még a lábkörme is megvolt csinálva. Egy nőies szandál volt rajta, jó barna lábai voltak, és szép olyan fehér végű lábkörme volt. Nekem nagyon tetszett.
2011. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!