Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink állna jól ballagá...

Milyen smink állna jól ballagásra?

Figyelt kérdés

Most ballagok és nem tudom milyen smink állna jól.

A hajam sötét szőke, szemem színe: kékes szürkés zöldes :D Változó (:

Azt mondta barátnőm hogy a sötétkék szín jól állna. De nem tudom.

Köszi a válaszokat :)


2011. jún. 8. 07:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen a sötétkék jól állna mondjuk discoba! Én javasolnám a világosszürke,kakaó barna,lila, különböző árnyalatait,és ehhez a szemhez nagyon jól mutat a "füstös" smink.


[link]

[link]

[link]

[link]

2011. jún. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kozmetikus 1200 ért kisminkel.és az tartós is lesz.
2011. jún. 8. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi az offért, de hol sminkel ki egy kozmetikus 1200ért? Nálunk (kisváros Bp vonzáskörzetében) alaphangon 2500-3000 Ft az ilyesmi.
2011. jún. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Attól függ, hogy milyen színű a ballagási ruha. A füstös smink általában minden ruhához és alkalomhoz illik. Attól is függ milyen az arc karaktered. Nekem is ilyen színű a szemem csak nekem világos szőkére van festve. Én úgy szoktam, hogy szemzúgomhoz csillogós fehéret rakok és utána az egészet fehérrel. Aztán szemhéjam felétől szürke és nagyon kicsi fekete szem külső sarkára. Szemceruza, tus és szempillaspirál. A lényeg, hogy több legyen a világos szín, hogy csillogjál. Olyan angyalkás maradj.
2011. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!