Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Otthon észrevettem, hogy a...

Otthon észrevettem, hogy a tegnap vett zselés tusomba valaki belenyúlhatott a boltban. Szerintetek kicserélik nekem, ha visszaviszem?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem egy zselés tust Müllerben, itthon mikor kinyitottam vettem csak észre, hogy valaki újjal belenyúlhatott az üzletben. Nem tartom higiénikusnak, és egy pici hiányzik is belőle....szerintetek érdemes visszavinnem, kicserélnék egy újra?
2011. jún. 8. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hinném...de ha mégis megpróbáltad írd meg légyszíves a tapasztaltakat, én is kiváncsi lennék rá ebben az esetben mi a hozzáállása egy ekkora cégnek a vevők panaszaira, bár inkább az ott dolgozók hozzáállását fogja tükrözni sajnos, ha csak nincs valami belső szabályzatuk erre az esetre
2011. jún. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Én is ettől félek am....mostmár tom, h meg kell nézni ezt, de igazából fel sem merült bennem, h az üzletben a teszteren kívül bármit is nyitogatni kéne vásárlás előtt....

mondjuk fura lenne ah rámfognák, semmi értelme nincs kézzel belenúlni, mert csak ecsettel használható...

2011. jún. 8. 15:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Hát mivel már hazavitted és nem tudod bizonyítani, hogy nem te voltál, esélytelen a dolog.

Meg mindenhol nem állhat ott őr, hogy figyeljen mindenre, hozzányúlt-e valaki, ők kitettek tesztert, hogy paraszt vevők belenyúlkálnak... arról nem ők tehetnek. Müllerben alapvetően nagyon rendesek, segítőkészek, és tényleg szokott teszter lenni (nem úgy, mint a rossmanban, ahol sosincs, de ha valami netán kinyitsz, jön az őr, hogy hogy képzeled... na vajon, mert nem látok át a csomagoláson?!)

Igazából ha nem olyan terméket veszek, amit lefóliáztak (hálistennek egyre több az ilyen), akkor mindig megnézem, meg sose az első darabot veszem ki, mert azt tuti nyitogatták már.

Amúgy egy kozmetikai kendővel szedd le a felső réteget, utána teljesen jó lesz. És legközelebb nézd meg mit veszel, mert szavatosság csak akkor van, ha az ellenőrzési kötelezettségedet teljesítetted :D

2011. jún. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem lehet bizonyítani, de lehet, hogy megpróbálom, mert ha letörlöm a felső réteget, ahogy mondtad, azért kárba vész belőle valamenyni, amit nem szeretnék. Persze ez jó megoldás, ha nem veszik vissza :)


Bízom benne, hogy elég vevőközpontúak lesznek, de, hogyha nem, akkor majd azzal érvelek, hogy semmi értelme nem lenne belenyúlkálnom, és visszavinnem, hogy kapjak mégegy ugyanilyet :) főleg, hogy tegnap vettem meg a hozzá tartozó ecsetet is :)

2011. jún. 8. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:

szia!

kérlek majd írd meg mi lett a vége, mert nagyon érdekel.

én a müllerben úgy tapasztaltam hogy nem problémáznak a dolgokon, mert múltkor barátnőm leejtette az esernyőjét és ráesett egy essence kompakt púderre, és rögtön mondtuk hogy kifizeti, de azt mondták hogy nem kell , ők ezen nem problémáznak, bárkivel előfordulhat..

2011. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
múltkor vettem a rossmanból alapozót, és abba is bele volt nyúlva... :D
2011. jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

bocsi lányok, végül nem vittem vissza, bár úgy terveztem eredetileg :(

sajnos nem értem rá pár napig, hogy beugorjak vele a blahára 7ig, és már nagyon nem bíratm ki, h kipróbáljam, szal letöröltem a tetejét, ahogy itt is javasolta vki. így sajnos nem tudok beszámolni a hozzáállásukról :(

2011. jún. 15. 23:19
 8/8 anonim ***** válasza:
semmi baj, jó az úgy is! használható :))
2011. jún. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!