Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Az gáz, ha 8. -os ballagásra...

Az gáz, ha 8. -os ballagásra szinte csak nekem nem lesz sminkem?

Figyelt kérdés
Az összes barátnőm megy sminkeshez, de nekem nincs kedvem, magamnak meg nem szeretném megcsinálni,mert nem vagyok valami ügyes ilyen dolgokban..(:
2011. jún. 16. 18:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

akkor kérj meg valakit hogy fessen ki vagy próbálj ki valami egyszerűbb sminket a ballagásodig (például húzd ki a szemed fekete szemceruzával meg fekete szempillaspirál) nem nagy doog ez mindenkinek megy.

azért a ballagásodra egy kicsit ki kellene festeni magad hisz mégis csak egy ballagás ráadásul a tied

2011. jún. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
használj egy kis szemceruzát meg korrektort, anyukád biztos szívesen segít! :) 14/L
2011. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
használj egy kis szemceruzát meg korrektort, anyukád biztos szívesen segít! :)
2011. jún. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
bocsánat, csak 1x akartam küldeni!
2011. jún. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs kedved sminkelni, akkor menj el sminkeshez. Azért adj magadra te is, nagyon sokat szépít egy smink.
2011. jún. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Anyukádat kérd meg h segítsen egy kis szemceruza meg szempillaspirál bőven elég én is így mentem el a ballagásomra :D mindenkin 2kg festék volt rajta kevés és én nem szenvedtem avval h elkenődik sírás közben:D
2011. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy gáz,egyáltalán nem!Még fiatal vagy,ha nem éreznéd jól magad vele semmi szükség sminkre.Nekem sem volt,csak egy kis szájfény meg arckrém,de ez nem jelenti azt,hogy nem adtam magamra,csak egyszerűen sokkal jobban érzem magam smink nélkül.Minek sminkelni magad,ha amúgy is szép vagy?

Én 17 éves vagyok és a mai napig ritkán sminkelem magam és egyáltalán nem gáz,ha tudnád milyen varázsa van,ha kisminkelem magam...mindenki mondja mennyire szép vagyok,de ha minden nap sminkelnék,akkor már nem is lenne érdekes egy buliban,vagy bárhol.

Ha ápolt vagy és szép a bőröd az bármilyen sminkel felér.

2011. jún. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ne már.. Itt tényleg mindenki azt gondolja, hogy egy 14 éves lánynak kötelező sminkelnie????

Szerintem egyáltalán nem gáz!! Sokkal gázosabb lenne, ha kimázolnának, aztán jól elkennéd, mivel nem vagy hozzászokva, vagy éppen látszana, hogy feszengsz miatta. Ha magadtól nem szeretnéd, felejtsd el, szép leszel anélkül is!

Egyébként pedig lesz még kb. 40 éved, amíg sminkelhetsz, nem késel le semmiről... :)

2011. jún. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Rajtam a ballagáson egy kevés korrektor vagy alapozó volt (már nem emlékszem, volt pár pattanásom, arra kellett) illetve szempillaspirál. Eszembe se jutott hogy sminkeshez kéne mennem.
2011. jún. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Manapság már nyolcadikos ballagáson is elvárás a smink?? Sőt, a sminkes????
2011. jún. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!