Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen alapozót vegyek?

Milyen alapozót vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy nagy piros folt(pattanás maradványa) az arcomon és holnap fontos nap lesz.. És kellene egy jó alapozó ami elfedi. Milyet ajánlotok? Vagy mit csináljak?:)
2011. jún. 16. 21:36
 1/6 anonim ***** válasza:
háát attól függ mennyire fehér a bőröd és mennyire látszik a piros volt :D nekem is voltak ilyen foltjaim de szerencsére később eltüntek :D én max factort használtam 70-eset naturalt :D nekem bevállt :D
2011. jún. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát nem igazáb fehér a bőröm, de attól még látszódik. Max factorból melyiket?:)
2011. jún. 16. 21:47
 3/6 anonim ***** válasza:
MaXfactor Colour adapt 70 Natural :D háát sztem ez beválik majd írd meg h mi lett az eredménye ::D:D: de ha úgy látod h nem elég sötét a bőrödhöz akk vehetzs egy árnyalattal sötétebbet is ;)
2011. jún. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vichy dermablend.

Két éve hű társam. :)

Eltüntet minden bőrhibát. Gyógyszertárban tudod megvenni. Árban elég húzós, 4.000 Ft, de megéri.

2011. jún. 17. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ugyanazt használom, amit az első hozzászóló. Max Factor Colour Adapt Natural. Évek óta ezt veszem, tökéletes a számomra és sokáig elég, szerintem megéri az árát!

Többféle színváltozatban lehet kapni, szerintem ebből válogass, amelyik szín megfelelő a számodra.

2011. jún. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
úúúgyvan xDD !!!! az első voltam
2011. jún. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!