14 évesen köldök pc?

Figyelt kérdés

Mennyire fáj egy köldök pc 14 évesen és mennyire ajánlott??

Mindent tudni szeretnék róla előnyeit,hátrányait :DDD


2011. jún. 16. 22:28
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ennyire sietős???
2011. jún. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem 15 évesen lett :)

Ha adhatok tanácsot ne nyáron csináltasd mert ha begyullad úgyse mehetsz vele strandra.. én szeptemberben csináltattam .. háááááát az elején megbántam emrt fél évig bevolt gyulladva piros volt.. pedig kentem mindennel de ilyen a bőröm hamar begyullad. DE februárba egyszerűen megjavult mostmár egyjáltalán semmi baja nagyon szép :) ha a szüleid megengedik akkor csináltass szerintem nem bánod meg :) a szúrás az nem fáj.. viszont előtte van aki érzéstelenitővel kapja.. akkor kapsz egy szurit a hasadba. na az nekem nagyon fájt :D

2011. jún. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

énis akarok majd (énis 14 vagyok) és van ismerősöm, aki csináltatott, neki egy ideig be volt gyulladva, úgy 2-3 hónapig, aztán elmúlt, és mára már nagyon szép :)

egyépként vannak, akik elítélik a piercingeket, de úgy vettem észre, hogy a köldök piercing az kivétel, mert sokaknak tettszik :)

2011. jún. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen csináltattam (egy hónappal később töltöttem a 16-ot), de kellet a szülői beleegyezés, vagyis, anyukádnak mennie kell, és alá kell írnia valami papírt.

Kapsz érzéstelenítőt, attól egyáltalán nem fogod érezni, amikor kilyukasztanak, amikor kimegy a hatása, na akkor egy-két óráig piszkosul fog fájni (nekem legalábbis nagyon fájt akkor, de azért ki lehetett bírni), nem görnyedhetsz majd össze, mert attól még jobban fáj majd.

Nekem begyulladt, de nem tartott az egésznek a gyógyulása mindössze 2 hétig.

Ja, és nyáron nem ajánlatos csináltatni, mert nagyobb az esélye, hogy begyullad, és elfertőződik. Én februárban csináltattam anno, és még nekem is begyulladt, szóval bele sem merek gondolni, mi lett volna nyáron...

21/L

2011. jún. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Összefogod magad sza*ni annyira fáj.

Ismerősön csináltatott és a rákövetkező napon mondta is, hogy hát ő tiszta hülye, meg hogy minek kellet csináltatnia magának. Meg nagyon fájt neki, de amúgy nagyon szép lett.

15/L

2011. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
dehogy szarja. Picit fáj csak. 2. Válaszoló voltam :)
2011. jún. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
az utolsó előtti válaszolótól hallottam először azt h fáj bocs de inkább a többinek hiszek :D:D:D:D háát lehet várok inkább még egy évet :D köszi mindenkinek még várom a válaszokat!! :)
2011. jún. 20. 12:21
 8/12 anonim válasza:
hát ha akarod már régebb óta (vagyis nem csak 1 hirtelen ötlet tehát nem valószínű hogy megbánod) akkor nyugodtan :) én is 14 vagyok és pont ma vagyis hogy az már tegnap :D csináltattam újra, tavaly májusban lett az első amit sajnos elhagytam =/ fájni egyáltalán nem fájt én szuriban kaptam lidocaint (úgy kértem) hát az volt amit éreztem de szúrást egyáltalán nem :) a nyelvembe jobban fájt... előnye hát hogy szép ennek más előnyét nem tudok :D meg hogy örömet okoz hátránya meg hogy vigyázni kell rá mert kiszakadhat és álltalában lassan gyógyul van 1-2 kivétel akinek nem de az ritka :S ami eszembe jutott leírtam de ha van még valami kérdezd :)
2011. jún. 28. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hát szerintem igenis fáj . Igaza van a párral előttem levőnek . Persze ha érzéstelenítőt kapsz akkor nem , de ha jegeli akkor még fog fájni .
2011. júl. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, kinek hogy. Mondjuk azért elélvezni biztos nem fogsz tőle.
2011. júl. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!