Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen nyakláncot és karkötőt...

Milyen nyakláncot és karkötőt ajánlanátok fiúnak?

Figyelt kérdés

Nem túl drága, de ízléses és nem kirívó kellene. Ezüst, kaucsuk, bizsu, bármi jöhet, csak divatos legyen.

18/F


2011. jún. 16. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:

bőrnyaklánc és valami cápafog féleség rajta?

én azokat szeretem:)

de a barátomnak egy arany nyaklánca van

17L

2011. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, cápafog nekem nem annyira jön be. Picit szolidabb. Valami fotót esetleg tudnál mutatni, hogy neked mik jönnek be? Én olyan vagyok, hogy nagyon érdekel más véleménye :P
2011. jún. 16. 23:19
 3/8 anonim ***** válasza:

akkor cápafog:Digaza van az elsőnek:) vagy azaa keresztes izé:D

karkötő meg mondjuk bőr

2011. jún. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

Itt találsz.

2011. jún. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsónak: nem azt kérdeztem, hogy hol találok, hanem hogy milyet ajánlanak a kedves olvasók:)
2011. jún. 19. 00:08
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenképpen egy vastagabb bőr karkötőt vennék a helyedben. A Westendben az aluljáró szinten közel a bejárathoz van egy jó bizsus bolt, ahol 1200-2000 Ft között minőségit és szépet kapsz.
2011. jún. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
[link] ilyen..ahh imádom ha egy fiú pontosan ugyanilyent hord.Ez ezüst,és több van egymás mellé rakva..csk 1et figyelj :D
2011. jún. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nah, ezek a válaszok már hasznosak :D

megfontolom, köszi! :P

2011. jún. 19. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!