Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Kozmetikus hogy szedi ki a...

Kozmetikus hogy szedi ki a szemöldököt?

Figyelt kérdés

Most végre rászánom magam, hogy egy profi is megcsinálja szépre. Szóval. Bemegyek, azt mondom, hogy szeretném kiszedetni. Azt hiszem gyantázni fogja, ettől különösen tartok, mert soha nem használtam gyantát sehol. És akkor csak így nekiesik? :D Vagy hogy?


14/L


2011. jún. 17. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Bemégy,és megkérdezed,hogy kiszedné-e v. hogy mikor ér rá (sok helyen időpontot kell kérni,én általában a szemöldökszedésre is kérek,nemcsak beállítok,mert ki tudja,mennyi melója van a kozmetikusnak).

Szerintem meg is kérdezi,hogy hogyan szeretnéd,csipesszel v. gyantával.Nekem mindig csipesszel szedi,nem mondom,hogy kellemes,de szokható.Van,akinek a gyanta jön be.Ha ódzkodsz az utóbbitól,akkor kérd,hogy csipesszel szedje.

2011. jún. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csipesszel szoktam magamnak is szedni, szóval akkor ha úgy kérem, lehet úgy is?
2011. jún. 17. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem fájt gyantával, tehát ettől nem kell félned. És meg fogja előtte kérdezni, h magadnak szeded-e és h milyen formára akarod. Vihetsz is magaddal vmi képet, ha úgy jobb.
2011. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ,hogy a kozmetikus mennyire elfoglalt,szerintem kérjél előtte időpontot.És ne aggódj,meg fogja kérdezni,hogy mivel szedje:)
2011. jún. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!