Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljen ki magam...

Hogyan sminkeljen ki magam holnapra a ballagásomra? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én erre gondoltam (az egyik kérdésben találtam):

http://www.youtube.com/user/juicystar07?blend=1&ob=4#p/u/7/x..

Csak attól félek, hogy leizzadom, meg elkenődik a szemceruza :S

Szerintetek kifessem ilyenre magam, vagy inkább ne? Amúgy Essence black mania szemcerkám van, de nem szoktam használni, csak erre az alkalomra vettem. Szerintetek elkenődik? És még annyit, hogy száraz a bőröm..

Köszi a választ :)

14/L


2011. jún. 17. 12:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon szép ez a smink:)

Nekem nincs ilyen szemcerkám,de ha attól félsz,hogy elkenődik,akkor húzd ki a szemedet ma,és teszteld le,dörzsöld meg párszor a szemed..stb:)

Amúgy szerintem a sminket próbáld meg ma elkészíteni,hogy,megtudod-e csinálni,meg,hogy jól áll-e,nehogy aztán holnap bénázz vele:) 14L

2011. jún. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%

Jó alapos hidratálás, de előtte végezz egy bőrradíros hámlasztást, hogy szép legyen a sminkalapod. Nem kell 8réteg alapozó,púder, mert nyáron vagy leizzadod, vagy túl mű hatású lesz a többiekhze képest. Szerintem a hidratálás után jöhet a korrektor, aztán egy vékony réteg aslapozó, kevés pirosító, és színben visszaköszönhet itt is vmi a ruhádból. Emeld ki a szemeidet, a szádat pedig egy szájfénnyel dobd fel. Ja, és a frizurádat is csináld meg, csavard be, vagy engedd ki,vagy ahogy éppen neked megfelel, a lényeg, hogy jól érezd magad.

És ha a gogliba beirod smink, és a képekre kattintva máris egy adag ötletet kapsz az alkalomra.

2011. jún. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, ment a zöld mancs :)

a hajam meg lesz csinálva úgy, hogy ki lesz vasalva és az első tincsek "ki lesznek csavarva" :P

A sminket már tegnap kipróbáltam itthon, meg tudom csinálni, meg ugyanezt csináltam meg még április elején a tablóképre, csak akkor kb 15 fok volt... De akkor megpróbálom úgy, hogy leradírozom a bőrömet, krém és aztán a smink :P

2011. jún. 17. 12:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!