Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik a jobb: ha a kozmetikus...

Melyik a jobb: ha a kozmetikus teszi fel a műszempillát, vagy én is fel tudom tenni magamnak szépen?

Figyelt kérdés
Szeretnék műszempillát a nyárra, szempillaspirál helyett. Utálom amikor elkenődik nyáron. Viszont nem tudom mennyi ideig tart a műszempilla, hogy kell felhelyezni. Melyiket típust ajánlanátok? Tudom, hogy van tincses, akkor olyan, ami egyben van. Melyik a jó? Mi éri meg,kozmetikushoz menjek, vagy én magam vásároljam meg magamnak az eszközöket hozzá? Segítsetek, mert bár minden nap sminkelek, de ez a rész eddig elkerülte a figyelmem, és jövő héten megyek nyaralni.
2011. jún. 17. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
A tincseset és a szálasat mindenképpen kozmetikus rakja fel. A sorosat felrakhatod magadnak, csak az nem olyan természetes és sokáig se tart.
2011. jún. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szálas,tincses:természetesebb a hatása mint a sorosnak,viszont ezt elég nehéz magadnak felrakni.

Soros:én inkább ezt ajánlom(nekem volt már mindkét féle szempillám)manapság már olyan természetesnek ható műszempillákat lehet venni,hogy olyan mintha az embernek a saját szempillája lenne:)


Én Artdeco-s műszempillát javasolok,nagyon jó a ragasztója,úgy tudom mostmár minden szempillához adnak külön ragasztót.


A fent maradás időpontja sok mindentől függ.Egyrészt a ragasztó minősége,másrészt pedig a környezeti hatások(vizezés,dörzsölés),de 4-5napig minimum birnijuk kéne.


1000 és 3000 Ft között érdemes befektetned rá,láttam már 10.000ért is és semmivel se volt jobb,több mint egy 3000Ftos. 3000ért már nagyon korrekt és minőségi szempillát tudsz venni(Artdeco is 3000körül van)


Ha soros mellett döntesz és szépen szedet le akár,másodszorra is felhasználható.


Nem fontos kozmetikushoz menned,ha te is szépen(!)feltudod magadnak rakni,és ha van egy ügyes kezű barátnőd,akár őt is megkérheted.


Remélem tudtam segíteni:)

2011. jún. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!