Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szepsegszakertok! Adnatok...

Szepsegszakertok! Adnatok nekem tanacsot?

Figyelt kérdés

Igazabol 2 kategoriaba is illene a kerdes, de azt nem tudom megoldani:)

Tanacsokat szeretnek kerni a mindennapokra. Milyen frizurat es sminket keszithetsz el otthon, ha lehet gyorsan, ami egyszeru, de csinos?

A hajam katasztrofa, leginkabb hullamos, de inkabb csak szenakazal kinezetu. Mindig kivasalom, de amint egy kicsit nedvesebb a levego vagy barmi ossze-vissza all, raadasul a tetejen egy csomo kis hajszal felall. Annyira utalom.

Azt is, hogy mindig csak log, de olyan kezelhetetlen, en meg nem vagyok fodrasz.

Tehat frizura, smink otleteket kernek, ami lehetoleg egyszeru:)

Esetleg tippeket arra, hogyan lehetne kicsit noiesebben oltozni:)

Ha esetleg szamit: kb. 168 cm, 55 kg, barna haj es szem, leginkabb ovalis arcforma(kicsit szelesebb), neha pattanasos bor is besegit...kis mellek(tehat dekoltalt felso kizarva)

Koszonom annak, aki tud segiteni:)


2011. jún. 17. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Találj egy alap sminket, ami jól áll és könnyen kész van.

Alapozót csak akkor használj, ha tudod is szépen, szerintem egyszerűbb egy kis púder a kritikusabb területekre. Én csak szemceruzával körbehúzom a szemem, vagy csak felül fehérrel, vagy alul is zölddel, jól áll, és csak fél perc megcsinálni. Reggel se erőm, se időm, se kedvem magamra kenni 3 árnyalatot, de minek is. Spirál, valami szájfény vagy ajakbalzsam és ennyi.

Halad inkább ne vasald, a hullámos amúgy is most divat, sokkal szebb és dúsabbnak is hat. Szárítsd szabad levegőn, vagy diffúzorral, edsetleg használj speciális hajhabokat, akkor szép marad, és sose fésüld, mert akkor ilyen habcsókos-vattacukros lesz. :D Elég a tövét meg a végét. Szerintem első nap hagyhatod kiengedve, ha már lelapul, kicsit tupírozd meg a tövét és egy csattal lazán fogd össze, kontyold össze, nem kell hatalmas frizurakölteményekkel mászkálni, az erőltetett és egy belőtt séróról a legtöbb pasinak nem az ugrik be, hogy de széééééép, hanem hogy ebbe se lehetne beletúrni anélkül, hogy hozzáragadjon. xD Szerepp pár díszesebb hullámcsatot, virágot, ha beletűröd, máris feldobja a külsőd. ;)

Nőiesebben? Hát magassarkú, ingek, blúzok, virágos dolgok, ruhák, szoknyák. De felejtsd el a bumszli sportcipőket, tornacsukákat hozzá (főleg, ha nem 15 vagy)

Dekoltázs lehet, a kiss mell sokaknak bejön, meg szerezz egy pushup melltartót. Kis csalás, de belefér.

2011. jún. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a halad se vasald, de a hajad se. xD lol, bocsi.
2011. jún. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi, probalkozom:)

Amugy 20 vagyok es hidd el, itt a push up sem segit:D

2011. jún. 17. 14:50
 4/5 anonim ***** válasza:
randi? :D:D:D:D:D:D:D:D
2011. jún. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mar a 10. honapja:D szal ez mar nem randi, egyutt is elunk, dehat az embernek ki kell nezni valahogy:)

Es az utobbi 2 napban sikeres voltam, szoval nagyon koszi a tanacsokat!!:):)

2011. jún. 20. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!